Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tejes must-tól lesz valami...

Tejes must-tól lesz valami gond, ha megiszom?

Figyelt kérdés
összeöntve fele-fele arányba 1 pohárral mondjuk...

#tej #must #mustostej
2015. nov. 9. 19:51
1 2 3
 11/29 anonim válasza:

Értelek tesó.Próbáld ki ha ez hozza számodra a lelki megnyugvást hajrá. XD


Resp-

2015. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:

oké hát ma ki is próbálom :-)

aztán ha ok akkor citromosan is kipróbálom :D

2015. nov. 9. 20:26
 13/29 anonim válasza:
51%

Ez igen.Várom a tapasztalatokat. Xd


Nem hogy pálinkát innál az is meg tud szenvedtetni.

2015. nov. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
okés :-) pálinkát nem nagyon szoktam csak tényleg kicsi mennyiségben de az nem okozott semmit... :-) amúgy akkor majd írom a tapasztalatot :-))
2015. nov. 9. 20:31
 15/29 A kérdező kommentje:
pálinkás tej, ez most jutott eszembe, az lesz a citromos tej utáni szint xD
2015. nov. 9. 20:32
 16/29 anonim ***** válasza:

A tejes musttól szerintem nem lesz bajod, ha amúgy a gyümölcs+tej nem árt. Ez egyénfüggő, nekem se lesz tőle bajom.


A citromos tejet is megkóstolhatod, attól se lesz bajod, sőt kisgyerekeknek szoktak olyat adni. A savtól kicsapódik a tejfehérje, és elég fura állaga lesz, ilyen vízben úszó cafatok. Szerintem gusztustalan, de ártani nem fog.

2015. nov. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kísérletezz csak, miért ne? Nekem semmi szükségem ilyesmire, tudom, hogy soha, semmitől nem lesz hasmenésem... Ittam én is dolgokat, de nem.

Egyeseknek meg szinte bármitől, eléggé meglepett, amikor megtudtam, hogy még a zsír is meghajt egyeseket... Pedig az teljesen normális étel. No mindegy.

2015. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

na hát ittam és nem lett semmi bajom, sőt... jó íze volt és hasonlított a joghurtitalokra... ezért ittam belőle még egy pohárral fél óra múlva :D

az összeöntéskor valóban kicsit kivált a fehérje, de kávéhabosítóval jól összedolgoztam és egyenletes állagú lett mint egy joghurtital. Bárki bármit hisz, szerintem finom :-)

2015. nov. 11. 23:05
 19/29 A kérdező kommentje:

ezután a citromosat is kipróbálom, az meg biztos olyan lesz mint a citromos joghurt(ital)...

de a pálinkás tejtől kicsit tartok... az szerintem kemény lesz xD

2015. nov. 11. 23:07
 20/29 anonim válasza:
XD gratulálok.Ne add fel.Ti kísérletezők viszitek előre az emberiséget.
2015. nov. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!