Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Kenyersutesrol szeretnek...

Csucsuka99 kérdése:

Kenyersutesrol szeretnek kerdezni. Elkeszitettem mar parszor,90dkg liszt,2,5 dkg eleszto,7 dl viz,4 tk. Cukor,2 tk. So. És 3 evk. Olaj. Viszont utolag vettem eszre hoggy kimaradt az olaj. Szerintetek nagy gond? Mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gond. Amúgy sem sok az a 3 ek. olaj.

Víz van benne az a lényeg... :)

2015. jan. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ügyet Lenke ***** válasza:
nem gond...
2015. jan. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok a víz. Az olajat pedig beledagaszthatod utólag is.
2015. jan. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Na, milyen lett. Szerintem el fog fogyni simán...
2015. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szupi lett,nem is hianyzott belole az olaj,finom puha lett. A viz mennyiseg sem lett sok bele mert a 90 dkg liszten kivul a folyamatos dagasztas kozben kerul meg bele kb 10dkg miatt
2015. jan. 19. 20:28
 6/7 A kérdező kommentje:
10 dkg liszt. Nagyon jo lett elfogyott mind..bar olajjal szerintem tobb napig lett volna puha mint az elozonel. Azt 5 napig ettuk es az 5. Napon is puha volt meg. Szoval nem us baj ha belekerul.
2015. jan. 19. 20:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha dagasztás közben lisztet kell adni a tésztáhot, akkor sok a víz. Mg egy kiló liszthez is sok, max 6 deci kell bele, vagy még annyi se.
2015. jan. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!