Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tejes must-tól lesz valami...

Tejes must-tól lesz valami gond, ha megiszom?

Figyelt kérdés
összeöntve fele-fele arányba 1 pohárral mondjuk...

#tej #must #mustostej
2015. nov. 9. 19:51
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

köszi xD

azt még hozzák kell tennem, hogyha megyek valahova akkor azért előtte nem iszok/eszek ilyen féle dolgokat, mert hát ha mégis rosszul sül el akkor érdekesen fogok kinézni... xD de amúgy itthon sem volt soha pedig mondom ettem-ittam hasonlókat (pl. narancs tejjel, stb. de nem ártott meg soha) de mustos tej most volt először :-)

2015. nov. 11. 23:24
 22/29 anonim ***** válasza:

A gyümölcsös tej az miért is ártana? A gyümölcsturmixok is abból vannak sokszor...


Csak tudnám, én mit próbálhatnék ki, ha egyszer nem iszom tejet... Bár én már beírtam korábban, hogy nekem aztán semmitől sem megy a hasam. De azért próbálkozni és másoknak felhozni elrettentésül poénos lenne.


Azzal pedig egyetértek, hogy a kísérletezés viszi előre az emberiséget (no persze, csak épeszű kereteken belül), ráadásul te magadon kísérletezel, ami jóval etikusabb, mint pl. skorbutos tengerimalacokat gyártani s hagyni elpusztulni a kontroll csoportot.

S ha nem is lesz nagy tudományos eredménye eme tevékenységednek (hisz egyfős a minta), enyhén szórakoztató információkra is szükség van.

2015. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Teljesen egyetértek veled, a gyüm. turmixokon kívül még a joghurtok is gyümölcs és tej végülis.

De én gondolkoztam korábban olyanon, hogy miért is nem árt meg senkinek: vagy raknak bele olyan adalékot ami megakadályozza a hasmenést, elvégre nem tenne jót a cégnek ha a sok vevő emiatt nem venne, vagy a másik, hogy alig van benne gyümölcs, esetleg a tej is csak félig tej, tehát nem fejti ki úgy a hatását... de azért bízom benne, hogy még vannak rendes gyümölcsös joghurtok amik valóban tehéntejből készülnek :)


A másik, hogy én is szoktam riogatni az ilyen dolgokkal a rokonságot, volt aki azt mondta, ő mindjárt hány, attól csak hogy elmondtam :)

2015. nov. 11. 23:47
 24/29 A kérdező kommentje:
amúgy raktam már kakaóba fél-szilvát is, most jut eszembe... bár nem volt finom, de a vicc az volt, hogy otthagytam a kakaót, aztán 10 perc múlva mikor jövök, megkeverem aztán ilyen mállós valami akadt a kanálba (túlérett volt a szilva) én meg hirtelen nem tudtam mi az, először azt gondoltam, hogy összeállt a kakaó (nem kevertem el). aztán rájöttem, hogy ez még a korábbi akció eredménye :D
2015. nov. 11. 23:51
 25/29 A kérdező kommentje:
ja és kissé savanyú tejet is ittam... arra meg azt tudom mondani, hogy a kefir vagy mi az is ilyen savanyító eljárással készül, tehát nagy baj nem lehet :)
2015. nov. 11. 23:52
 26/29 A kérdező kommentje:
igazából szinte minden gyümölcsöt ettem amit átlagember nem eszik tejjel: narancs, meggy, cseresznye, szilva, szőlő, barack, dinnye, meg már nem is tudom a többit :-) holnap a citrom jön feltéve ha van itthon citrom :-)
2015. nov. 12. 00:01
 27/29 anonim ***** válasza:

Tejes pálinkával hogy állsz?

Engem érdekelnének a fejlemények:D

2015. dec. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Ja igen... el is felejtettem írni fejleményeket :D

Tejes pálinka még nem volt meg, de mostanában (még idén) kipróbálom :D

Viszont volt 5 kivi 1 pohár tejjel. Először ettem 2 kivit, majd tej, aztán még 3 kivi :) meg sem éreztem

Narancs meg tej is volt de az már nem újdonság :)

Mustos tejet is ittam azóta, az még mondhatni, hogy finom is :)

2015. dec. 14. 02:13
 29/29 A kérdező kommentje:
Ja és citrom nem volt itthon mikor múltkor írtam, de holnap szerintem lesz, ezért akkor kipróbálom :) vagy max citromlével iszom...
2015. dec. 14. 02:15
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!