Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azoktól kérdezem akik szednek...

Azoktól kérdezem akik szednek antidepresszánst, hogy hosszú távon milyen hatásokat észletetek magatokon, pár hónapon belül? Pozitív és negatív hatások is érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 16:30
 1/3 anonim válasza:
Tippelek, hogy fuggoseg biztos...:)
2011. jún. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt bármit is beszednél, ajánlom nézd meg a "Pszichiátria - A halálipar" című videót!!!!!!!!!!!!!!
2011. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Kb. 3 éve kezdtem el szedni Rexetint, mert szinte egyszerre olyan mély traumák értek,amit nem tudtam már megfelelően kezelni, feldolgozni (súlyos betegség a családban, egy közeli barát elvesztése, vállalkozás becsődölése,hosszú párkapcsolat után szakítás, mindez egyidőben..."fincsi volt"). Nekem nagyon bevált, segített a mindennapokban ahhoz, hogy újra összerakjam magam és az életem. Több mint egy éve hagytam abba a szedését,a leszokás elég durva volt, de kb. 3-4 hét alatt elmúltak az elvonási tünetek. Hozzátartozik, hogy önfejű voltam, nem lassanként csökkentettem az adagot, hanem egyik napról a másikra tettem le a gyógyszert.
2011. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!