Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Azoktól kérdezem akik szednek...

Azoktól kérdezem akik szednek antidepresszánst, hogy hosszú távon milyen hatásokat észletetek magatokon, pár hónapon belül? Pozitív és negatív hatások is érdekelnének.

Figyelt kérdés
2011. máj. 31. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Lelassultam,elbutultam, amikor meg abbahagytam idegbeteg lettem, gondolom már kialakult egy függés, orvosom inkább azt javasolta, hogy szedjek magneB6 tabit majd az rendbe rak, és igaza volt, most már azt szedem és olyan vagyok mint akkor amikor még nem volt szükségem antidepi tablettára.
2011. máj. 31. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nem kell félned az antidepresszánstól, magadon nem fog meglátszani semmi, egy kicsit érezni fogod, hogy szedés közben vannak mellékhatások, de az eredményért valamit kell felvállalni, a komolyabb depresszióra szerintem a Magne b 6 nem nyujt segítséget,/ félelmek esetén/ Jobbulást!
2011. jún. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!