Szereted a teát?

Figyelt kérdés
Rendszeresen iszod? A hagyományos teákat szereted (csipkebogyó, hibiszkusz, kamilla stb.) vagy a különleges, egzotikus ízűeket?

2016. okt. 2. 07:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindet szeretem, mindenhogyan, kivéve az ízesítetlen zöldteát.
2016. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a teát, naponta több csészével is iszom. Leginkább Earl Grey-t, English Breakfast tea-t, de igazából mindenfélét szeretek. A Pickwick ízesítetteket is.

Üresen iszom.

2016. okt. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem reggel semmi más nem esik olyan jól mint egy csésze forró tea.Leginkább a feketét és a gyümölcsöset szeretem.
2016. okt. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én citrom és méz nélkül nem tudom elképzelni. :D
2016. okt. 2. 09:38
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg: én tejjel is szeretem. :)
2016. okt. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindeféle teát szeretek, vagy üresen, vagy citromlével iszom :)
2016. okt. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden teát szeretek, de legjobban az earl grey-t, az english breakfast-öt tejjel, meg a honeybusht. A gyümölcstea is jöhet, zöldből leginkább a pu-erht kedvelem. De tényleg bármi jöhet, ami igazi tea.
2016. okt. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szeretem a teát! Melegen és hidegen is. Rendszeresen iszom. Naponta 1-2-kannával csinálok. A hagyományos teákat is szeretem és az ízesített teákat is. Filtereseket is szoktam főzni. Cukorral, mézzel, citrommal ízesítem.
2016. okt. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Így ősszel, télen kb. naponta iszom, tavasszal is elég gyakran. Nyáron sokszor csinálok ice teát.

Csipkebogyó van a kertben, azt abból szoktam csinálni. Szeretem a kamillát meg a többi gyógynövényteát is, de az egzotikusakat is.

A lényeg inkább a minőségen van, csak valódi, szép, kimért teát veszek, filteres szemeteket nem. Annak úgysincs semmilyen hatása.

2016. okt. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap iszok pár pohárral. Leginkább "sima" zöld és fekete teákat, néha kamillát. Már el se tudnám képzelni, hogy különféle ízesítésekkel elnyomjam az eredeti ízüket.
2016. okt. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!