Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért isszák az energia...

Miért isszák az energia italokat, mintha kötelező lenne?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem hasznos a szervezet számára, de sokan naponta többször is vedelik... Mi szükség van erre? Hihetetlen, milyen agyament módon élnek sokan... 😃

2016. nov. 3. 19:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Mert az alkohol meg a sok egészségtelen kaja az aztán szükséges . Ilyen hülye kerdest ..... Azért isszák mert ehhez van kedvük , mert ízlik nekik stb...
2016. nov. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
16%
Mert finom.
2016. nov. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Büdös, mint a cefre. Vannak finom gyümölcslevek, de az energiaitalok nem tartoznak oda.
2016. nov. 3. 19:20
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Biztos igazad van kérdező, de a kólára is hiába mondják, tudják hogy nem jó, mégis millióan isszák. Vagy a cigire is, és mégis. Alkohol úgy szintén. Mindenki eldönti hogy mit akar fogyasztani.
2016. nov. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
41%
Azt hiszik, hogy ettől menőbbek lesznek a haverok előtt.
2016. nov. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%

Egyesek azért isszák, mert szeretik az ízüket, mások meg a hatásuk miatt.


A 90%-uknak tényleg rossz íze van, nekem eddig csak a Monster Assault ízlett, az nem olyan szar tutti frutti ízű, de tény, hogy nem kóstoltam végig az összeset... de ez csak az én véleményem, sok ismerősömnek bejön a tutti frutti íz.


A hatásukat szerintem nem kell magyarázni, és nem rosszabb, mintha kávéznának, abban is ugyanannyi koffein van, ha pedig valaki ivott már kólát, akkor a szervezetét nem fogja meglepetés érni, mikor megiszik egy doboz energiaitalt.


Természetesen rendszeres fogyasztásuk az addikció veszélyét hordozza magában, de ez így van a kávéval, sőt a csokival is vagy bármely más élvezeti cikkel. Most akkor dobjunk el mindent, ami élvezetes? Nem, csak mértéket kell tartani, ennyi. Olyat nem sokat ismerek, aki naponta valóban veszélyes mennyiséget meginna, igaz pár egyetemista ismerősöm vizsgaidőszak alatt néha túlzásba esik, de még ők sem lettek függők.

2016. nov. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
87%
Én akkor kezdtem el inni, mikor bejárós lettem és ötkor kell felkelni. Otthon soha nem ittam, sulis napokon sem mindig. A kávét egyszerűen nem bírja a gyomrom, hányingerem van tőle, megindul a gyomrom. Az energia italtól soha nem hártam így. Tényleg finomak, az ízét is szeretem, bár az 50 Ft-os vackok igatatlanok. Most már tényleg csak nagyon ritkán iszom, mert sok a cukor benne és a fogaimnak nem tesz jót. Soha eszembe nem jutott menőzni vele, nem hiszem, hogy bárki emiatt venné meg. Sokan úgy csinálnak, mintha cigi lenne vagy valami hasonló. Ha valaki colát vesz, azzal nem csinálnak így. Tényleg nem egészséges, de a napi 3 kávé sem az. Alkalmanként nem lesz tőle bajod!
2016. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%
Én azért szoktam energiaitalt inni, mert finom. Büdös? :D Tutti frutti illata és íze van szinte mindegyiknek. És azért iszom, mert alkoholt nem fogyasztok, csak nagyon kivételes esetekben. Bár energiaital sem gyakori nálam, de néha ha kedvem van megiszok egyet.
2016. nov. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
62%

Húú ha tudnád milyen finom is egy doboz zöld monster pizzával hmmm meg is éheztem.

Csak mert Te nem szereted nem kell szidni.

2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
83%

Tényleg hülye kérdés. A chipset se azért esszük mert hasznos, a sült krumplit se, és az alkoholt se azért mert hasznos.


Én olyan 4 éve ittam napi szinten az egyik fél literes változatot, az íze miatt. Mostanában talán évi egyszer.


Van aki az íze miatt van aki azért hogy felpörgesse (kint a kávé).

2016. nov. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!