Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Borvíztől lehetek rosszul?...

Borvíztől lehetek rosszul? Főleg közel 1 hét után?

Figyelt kérdés

Nemrég voltam Erdélyben és majd 1 hétig ittam borvizet. Biztosan semmi baja nem volt a víznek, mivel az egész környékről kb. úgy vitték mint a cukrot a helyiek :D Nekem sem voltam problémáim tőle, ám mikor hazajöttem, akkor 1 nap után olyan szinten rosszul lettem, hogy levett a lábamról 1 hétre valami. Elmentem orvoshoz, és elvileg valami vírus volt éppen... de azóta beszélgettem olyannal akik voltak kint, és mesélték, hogy sokszor óva intették őket az idegenvezetők, hogy nehogy igyanak a borvizekből, mert a helyiek isszák gyerek koruk óta, ők viszont rosszul lesznek.. meg egy helyi is mondta, hogy ő azt a fajtát nem szereti az íze miatt, és van aki rosszul lesz tőle.

Szóval a kérdésem a következő, valóban lehettem én a borvíztől ilyen rosszul? Főleg 1 hét után?

Sokat ittam. És rosszul létem előtt is ittam itthon s hazafelé is.



#borvíz #Borvizek
2016. nov. 12. 12:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Szinte teljesen kizárt, a meséknek nem kell hinni, inkább a közegészségügyi hatóságoknak, amelyek azonnal lezáratnák a kutakat, ha fertőzők lennének.
2016. nov. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Elvileg lehetne olyan összetevö a borvízben, amit neked problémás, mert nem szoktad meg. De akkor legkésöbb az elsö nap után lett volna bajod, nem pedig egy héttel késöbb.


Ha most beteg vagy, az nem a víz, hanem valami (más) fertözés.

2016. nov. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!