Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Kotyogós kávéfőző - 1 v 2...

Kotyogós kávéfőző - 1 v 2 személyeset vegyek, ha egyedül iszom? Érdemes még ilyet venni? Sosem főztem még kávét kotyogóssal.

Figyelt kérdés

Kapszulásat akartam, mert az Aldiban most csak 10 ezer, és a kapszula is ott a legolcsóbb.

De nem állok vmi jól, és azt a tanácsot kaptam, h vegyek inkább kotyogósat, a gép is olcsóbb, meg a kávéval is jobban jövök ki.

De én még sosem használtam ilyet.

Az e-digitalnál 1090 ft az 1 személyes, 1290 a2 személyes, 1490 a 3 személyes.

Nem tudom, melyiket lenne érdemes.

A 2 személyessel is le tudok főzni 1 adagot?

Egyáltalán jó a kávé egy ilyen régi megoldással főzve, vagy inkább ruházzak be egy modernebb, elektromos kávéfőzőbe?



2017. febr. 11. 12:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A személyek száma szerintem majdnem tökmindegy, én is az 5-ös hozzászóló főzőjét használom, úgy rémlik, hogy 2 személyes. Ja meg ne alumíniumból legyen, mert valamennyit változtat az ízén.

Ízre csak az a kávé finomabb a kotyogósnál, amihez frissen őrlik a kávébabot. A kapszulás, meg lefolyós nem ennyire jó.

Szerintem.

2017. febr. 14. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Itthon nescafét iszom. Mire felforr a víz a forralóban, (ez kb 6 mp), addig pont beleteszem a csészébe, ami kell bele. A munkahelyen mindig kotyogóssal főztem. Igaz, 4 személyes volt, és ha éppen nem volt más kávézó rajtam kívül, akkor 3 adag veszendőbe ment, de mindig frisset főztem, sohasem tettem hűtőbe. Az elvetemültség egy jó kávéval szemben. :-))
2017. febr. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Bármelyik mellett is döntesz, melegített kávét sosem igyál!! Amellett, hogy "bűn", még iszonyú rossz is tud lenni.:) Mindig annyit készíts, amit el is fogyasztasz. Épp ezért én az egyszemélyesre voksolok. Nekem is van egy ilyen is. Az azért túlzás, hogy a legfinomabb kávét készíti, de jó. Később még vehetsz egy többszemélyeset is, vagy egy profi kávégépet.:)
2017. febr. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
2017. febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Kaptam kölcsön egy 1 személyeset kipróbálásraMég jó, hogy nem vettem meg. Nagyon pici adagot csinál, tudom, van, aki ennyit iszik, kicsi pohárból, de én többet szoktam.

Szóval vagy egy 2 személyes lesz, vagy a 3 személyes piros.

2017. febr. 19. 12:53
 16/17 anonim ***** válasza:
Na igen, #6-os kitért rá, hogy mi magyarok azért jó nagy adag, lórugásnyi kávét fogyasztunk. Sok is legyen és erős is, nem elég sem a kicsi eszpressz, sem a vizezett hosszú :P
2017. febr. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben vennék egy Bialetti kotyogóst, azzal normális kávét tudsz főzni. Igaz, hogy 7000 ft felett van, de 50 évig kávéfőző marad.
2017. febr. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!