Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Energiaitaltól lehet hányinger...

Energiaitaltól lehet hányinger, hányás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja minden nap ittam egy energiaitalt, de az utóbbi 2 hétben minden nap 2-3 elfogyott.

Lehetséges hogy emiatt van folyton hányingerem?


2017. márc. 5. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
59%
Inkább biztos.
2017. márc. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Sanszos.
2017. márc. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Hát, még szép, hogy lehet. Azt hiszitek, hogy ez egészséges, vagy nem árt a szervezetnek?
2017. márc. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
22%
Ha-ha. Jó, hogy nem egyenesen vénába szúrod már...függő.
2017. márc. 6. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki, hogy nem iszol pár napig. Ha nem lesz hányingered, akkor igen, attól van.

Az egy jókora koffeinbomba, amire pedig nem reagál ugyanúgy mindenkinek a szervezete. Van, akinél rosszullétet is okozhat.

2017. márc. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
34%
Attól van időnként nekem is van tőle hányinger esetleg szédülés , de nem nagyon foglalkozok vele mert csak 3-4 havonta van 1szer kb , én napi 4-5 dobozzal is elcsattintok ha arról van szó nagyon jó és finom ital kockulás közben itatja magát , főleg ha jól felb***sz a játék :D
2017. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Az nem jó ha lerakja egyik napról a másikra, mert szét fog szakadni az agya a hirtelen koffeinmegvonástól. Délutánonként olyan fejfájása lesz, hogy hihetetlen.

Menjen vissza napi 1-re, majd egy hét utána tegye le. Vagy igyon helyette kávét.


Hányinger amúgy nem igazán van ezektől, valami más baja lesz.

2017. márc. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!