Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Rosszul vagyok, hogyan tudnék...

Rosszul vagyok, hogyan tudnék hányni?

Figyelt kérdés

Moziban voltunk, és nem reggeliztem, mert sajnos nem volt időm. Egy nagy nachos-t ettem kólával, és azóta rosszul vagyok. Érzem, hogy folyamatosan visszajön, és büfögésnél olyan, mintha műanyagot ettem volna, nem nachos-t. Szóval jobb kint mint bent alapon tudtok olyan tippeket, amitől ki tudom hányni? Mert nagyon rosszul vagyok, és nem bírom tovább. Nem vagyok hányós típus, ezért nem jön ki magától, rá kellene segíteni.

Köszi a segítséget előre is!:(



2016. jan. 17. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
dugd le az ujjad a torkodba, vagy igyál langyos sós vizet,
2016. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A szénsavas kóla keveredett a cuccal ezért okozza , savat csinált . Sok víz vagy tea felhígítja és széntabletta segít .
2016. jan. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Remélem beválik, mert tényleg baromira rosszul vagyok...
2016. jan. 17. 20:20
 4/13 anonim ***** válasza:
Egy pohár vízbe keverj el egy evőkanál szódabikarbónát,majd idd meg,esetleg utána még egy-két pohár "sima" vizet és tuti kijön,aminek kikell jönni :D
2016. jan. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Második válaszoló: Rengeteget ittam pont ezért, de csak rosszabb, és alapvetően is refluxos vagyok. De ez most nagyon erős, nem olyan mint szokott, ezért jobb lenne, ha kijönne...
2016. jan. 17. 20:21
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok gyors segítséget!:)
2016. jan. 17. 20:22
 7/13 anonim ***** válasza:
Mi a bánatért kellene hányni? Böfögj szépen és igyál sok vizet.
2016. jan. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Egész nap folyamatosan büfögtem, folyamatosan teát ittam, és próbáltam jól lenni! De most már elég volt, aludni sem tudok emiatt. Ha meg könnyíthetek a dolgon, akkor könnyítek is.
2016. jan. 17. 20:28
 9/13 anonim ***** válasza:
De miért teát? Sima vizet...
2016. jan. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Gyógyteát, ami jó a gyomorra.
2016. jan. 17. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!