Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Horvátországban vagy Magyarors...

Horvátországban vagy Magyarországon drágábbak az alkoholos italok, vagy nincs számottevő különbség árban?

Figyelt kérdés
2017. máj. 6. 22:50
 1/7 A kérdező kommentje:
Nah, jó topikba tettem :)
2017. máj. 6. 22:51
 2/7 anonim ***** válasza:
Drágább
2017. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Bocs, azt hittem máshogy tetted fel a kérdést :) Horvátországban drágább
2017. máj. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi. És körülbelül milyen mértékű ez az árkülönbség? Minden alkoholos ital drágább, vagy csak bizonyos fajták pl. tömények?
2017. máj. 6. 23:43
 5/7 anonim válasza:

Szia!

En is már voltam horvatba. Igen drágabbak de csak nagyon kicsivel de sokkal nagyobb kiszerelèsű monfjuk egy sör. A többi alkoholos italt nem igazan lattam, nem olyan helyen vasartam

2017. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szia

Én évek óta Horvatorszagba járok nyaralni,elég sok részén megfordultam már.

Ha nem a "kisboltban" veszed meg whiskyt hanem mondjuk a helyi nagyokban pl Konzum (Tesco nincs felejtsd el),akkor is drágább de nem számottevően.De ha mondjuk Bosznian keresztül mész,ott olcsóbb mint Horvátországban,viszont lehet h a határon elveszik.

Remélem tudtam segíteni!

2017. máj. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nehéz az általánosítás.

Van olyan szeszes ital, ami lényegesen drágább és van ami olcsóbb.

Kiutazás előtt nézz körül itthon az árakkal kapcsolatban és a helyszínen hasonlítsd össze az ott kapható termékek áraival.

2017. máj. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!