Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Győrben hol van Vaniliás cola?

Győrben hol van Vaniliás cola?

Figyelt kérdés
Eddig csak a vidékiben a boltban láttam,máshol is lehet kapni?

2017. júl. 9. 15:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Müllerben tuti van
2017. júl. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A vidékiben melyik boltban lehet kapni?! Én is győri vagyok. Jó lenne ha több boltban is fel lelhető lenne, itt nálunk is! :)


Én is tudok egy-két lelőhelyet még.


A Kálvária utcában a Kálvária sulival szemben van a Nádor Friss kis bolt, ott is lehet kapni.

Földes Gábor utcában a panel házak aljában vannak garázs kis boltok, italdiszkont és ott is lehet kapni. Google térképen nézem, és ott a még 2012 márciusában készített képen látható boltok neve, MIX-R üzlet a másik Premier italdiszkont. De most már 2017-ben más a boltok nevei, azt hiszem.

Tompa utcánál is van egy hamburgeres, a Barney's amerikai stílusú étterem, és ott is lehet kapni.

Szigethy Attila utca és a Nagy Imre utca kereszteződésnél, a Nagy Imre utcában van a Chili's Burger étterem, ez is hamburgerező, itt is lehet kapni.


Müllerben is lehet, hogy lehet kapni, de ott szerintem nagyon drágán.

Metroban is lehet kapni, ott is megkérik az árát, bár ott ugye azok vásárolnak akiknek boltjuk, éttermük, büféjük, stb-jük van, nagy tételben veszik.

Ott db-ra nem kapsz üdítőt, de egy nagy csomagban vehetsz. Egy csomagban azt hiszem, 6 vagy 9 vagy 12db van.


Én ezekről tudok. De szerintem a városban több helyen lehet még kapni. Kis boltokban főleg.

Amiket leírtam boltokat, hamburgereseket, ott azt is tudom, hogy mindenféle különlegesebb üdítők is vannak. Pl.: Epres Fanta, Ananászos Fanta, Dr.Pepper, Vaníliás Dr.Pepper, Cseresznyés Dr.Pepper. Cream Soda, stb.

2017. júl. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Belvárosi diszkontban is találkoztam dobozos változattal.
2017. júl. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Kék diszkont (Adyváros)
2017. júl. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Belvárosi diszkont, melyik, hol, cím?
2017. júl. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!:)A vidékinél van egy ilyen vegyes bolt talán vagy nem tudom múltkor voltam benne először és akkor vettem:)Üveges 450ft körül van.:)
2017. júl. 12. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!