Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ha nem hideget iszok, hanem...

Ha nem hideget iszok, hanem kicsit melegebb ásványvizet, az is tökéletes folyadékpótlás?

Figyelt kérdés

Itt a forróság,nálam télen sincs hiány folyadékból de ilyenkor a napi 4 liter simán megvan.

Reggel teát iszok aztán egész nap,ha nem vagyok otthon ásványvizet (szénsavasat) ,ha otthon vagyok csapvizet,mást nem.


Most ebben a melegben vettem magamnak egy 2 l - es szénsavas ásványvizet ,hogy ezt iszogassam de hűtöttet nem merek venni mert itt nagyon hideg és az a torkom bántaná.

Vettem nem hűtöttet de az meg melegebb a szobahőmérsékletű folyadéknál.


Kérdésem:

Ha kicsit fel van melegedve,meg a táskában is melegszik.az ásványvíz és azt iszogatom,az is tökéletes folyadékpótlás vagy legyen mindenkèpp a víz amit iszok,ha nem is hűtött de szobahőmérsékletű hideg?



2017. júl. 19. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajod nem lesz.
2017. júl. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem jéghideg nem bírom meginni, de semmi bajod nem lesz tőle, ne félj. :)
2017. júl. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem az,hogy bajom lesz. Nem ezt kérdeztem. Persze,hogy semmi bajom nem lesz tőle?

Azt kérdezem,hogy pótolja-e ugyanúgy a napi kellő folyadékot ,ha kicsit melegebb,mert modom még a táskában is melegszik,szölal pótolja-e a kellő folyadékot ebben a melegben ugyanúgy mintha hidegebben innám?

Ez a kérdés.

2017. júl. 19. 17:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Pótolja.
2017. júl. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy H2O, a szervezetednek ez számít, lehet jéghideg és forró is, víz mindkettő, felhasználod, ha kell.
2017. júl. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Én menta teát készítek, és azt viszem magammal így ha megmelegszik sem rossz , és a menta kellemesen hűsít.
2017. júl. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez tényleg egy komoly kérdés ?
2017. júl. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Hülye vagy? Már nem azért, hogy baj lenne, csak ha valaki ilyen ökörséget kérdez, akkor nem tudom eldönteni, hogy ilyen unalmas-e az életed, vagy tényleg sötét vagy, mint az éjszaka.
2017. júl. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Aztaqva 😦
2017. júl. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%
Persze, hogy pótolja. A kínaiak pl.rendszeresen isznak forró teát kánikulában is (ami egyébként nem a legjobb, mivel a tea vízhajtó).
2017. júl. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!