Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mennyire probléma illetve mit...

Mennyire probléma illetve mit jelezhet az, hogy nyáron napi 5-6 liter vizet is képes vagyok meginni? Részletek a leírásban.

Figyelt kérdés
A hét 7 napjából 4-en sportolok 2-en fizikai munkát végzek napon, emellett jelenleg diétázok is, úgy tudom ezek befolyásolják, de még így is kételkedek, hogy normális dolog-e. Tavaly ilyenkor ugyan ez volt, el is mentem megnézetni magam cukorbetegség miatt, de minden értékem rendben volt. Világ életembe sokat ittam, csak ebbe az 5-6 literbe furcsa belegondolni, mikor más 2-t se bír

2016. aug. 18. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nincs semmi baj akk ez teljesen normális. Végülis örülj neki hogy te ennyit meg bírsz inni :D Ha te ennyit igényelsz akk ennyit kell meginnod.
2016. aug. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem aggódnék, én mozgás nélkül 22 fokban is megiszom 4 litert 63 kilóhoz, ha épp olyan az étrendem :D

Egy edzés alatt 2 literen sem kell csodálkozni nálam (OK, meleg szoba kell és fullasztóbb edzés), de ha melegben bicajozok egy órát, az is durva. Fél liter percek alatt elmegy adott esetben.

Régen alapból mehetett vagy másfél-2 liter s bizonyos korszakokban most is ez lehet a helyzet. Étrend miatt duplázódott, de mozgás, meleg miatt is tud.

A te körülményeid mellett nem csodálkozom.

2016. aug. 18. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2016. aug. 18. 23:47
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja igen, azt kihagytam, hogy én 85-86 kiló körül vagyok, ezek után a 63/4 literhez nem is tűnik soknak. :D
2016. aug. 18. 23:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!