Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért utálja mindenki a light...

Miért utálja mindenki a light és zero kólákat?

Figyelt kérdés

Én pl. ha coca-coláról van szó, akkor jobban szeretem ezeket mint a simát, mármint nem gondolom, hogy ezek egészségesek lennének, csak ízre...


Csak a Pepsiből nem a cukor mentes (max?) a kedvencem mert abból a citromos. Dr. Pepperből meg tudtommal, csak egy fajta van.


De szóval mindíg mindenki mondja nekem, hogy mennyire rossz a light, zero, max, stb.


Miért?


2017. szept. 24. 16:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Hát ezt nem tudom miért mondják.
2017. szept. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
81%
Én sem értem, az én környezetemben mindenki zero, light kólát iszik.
2017. szept. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Én ritkán iszom kólát, de akkor csak Light-ot vagy Zero-t, a családban is szinte mindenki így van vele. A baráti körömben viszont a többség a simát preferálja. Erre lehet azt mondani, hogy ízlések és pofonok.


A magam részéről nagy különbséget amúgy sem érzek köztük...

2017. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ha te szereted, akkor már meg is cáfoltad a saját állításodat, miszerint mindenki utálja.
2017. szept. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
76%
Én a magam-részéről csak cukormenteset iszok már régóta.
2017. szept. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon " muanyag edes" ize van, de anyukam meg csak azt szereti. Mindenki mas.
2017. szept. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
96%
Mert diktatórikusan megszüntették a cherry coke cukros változatát, amikor mindenkinek joga van dönteni a saját szervezete felett, amennyiben felnőtt emberről van szó.
2017. szept. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem bírok semmilyen édeskét (hányinger, hasmenés, puffadás...) kizárt, hogy bármilyen "zéró" cuccot igyak.
2017. szept. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
84%

Mert szar az íze, össze sem lehet hasonlítani a rendes kóláéval.

Azért isszák sokan, mert anorexiásak, azt sem tudja a sok hülye, hogy a zero kóla ugyanúgy puffaszt.

Én cukorbeteg vagyok, ezért vagyok kénytelen ilyen szarokat inni, ha kólahiányom van.

2017. szept. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Szerintem tök ugyanolyan az ízük csak a light kevésbé édes, nekem jobban tetszik.


De szóval ja, az utolsó véleménnyel találkozom szinte akárhányszor veszek light kólát.

Multkor kínai büfébe egy másik vendég kezdett el magyarázni nekem.

2017. szept. 24. 17:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!