Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti csapvizet vagy palackozott...

Ti csapvizet vagy palackozott vizet isztok?

Figyelt kérdés

Nekem mindig is furcsa volt ha valaki csap vizet ivott, mert én úgy nőttem fel, hogy csak palackozott fizet ittam és talán emiatt kicsit undorítónak tartottam a csapvizet.


Most meg kezdek rájönni, hogy lehet én voltam egész végig a "fura", hogy nem ittam egyátalán csapvizet.


Ki mennyi csapvizet iszik? Csak kíváncsiságból kérdezem.



2017. okt. 27. 15:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim válasza:
90%
Gyerekkorom óta csak csapvizet iszok, szénsavas ásványvizet meg se bírom inni. De még a mentest se szeretem annyira.
2017. okt. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
92%
Szűrt csapvizet iszunk.
2017. okt. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
84%

Én mind2. :)

Ásványvíz mindig van itthon.

A csapvizet is nagyon szeretem.

2017. okt. 27. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
77%
Én mentes ásványvizet iszok, de havonta váltogatom hogy milyen márkájút, mert mindegyiknek más az ásványianyagtartalma.
2017. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 Mansour ***** válasza:
91%
Attól is függ, hogy hol laksz. Az ország nagy részén elég jó minőségű a csapvíz, de van egy pár hely, ahol ihatatlanul klóros. Én olyan szerencsés helyzetben vagyok, hogy a városunkban több ártézi kút is van, így ingyen iszok ásványvizet. Amúgy jó nálunk a csapvíz is, csak az ártézi lágyabb, lúgosabb.
2017. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim válasza:
91%

Én is ugyanúgy vagyok mint te.

Másnál, ha nincs nálam épp ásványvíz, megiszom a csapvizet, de egyébként egyáltalán nem.

2017. okt. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
92%
Szinte csak csapvizet, már több, mint 70 éve. A budapesti csapvíz kifejezetten jó. Sose értettem, hogy valakik minek cipelnek fel ikszedik emeletre palackozott vizet, isszák meg majd a klozeton keresztül újra leengedik az ikszedik emeletről és még a műanyag palackkal is bajlódnak. Ez maga a hülyeség netovábbja.
2017. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
90%

Nem iszom meg, mert sajnos nem jóízű.


A legfinomabb csapvíz a gyerekkori házunk fürdőszobájában volt, most is érzem az ízét a számban.

Sajnos sehol máshol nem olyan jó a víz :/

2017. okt. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
60%
Budapest csapvíz jó? Hülyéskedsz? Szüleim kint laknak Németországban egy kis erdős faluban, na ott olyan finom a csapvíz, mintha kútból innál, mikor hazajövök nem tudom lenyelni a pesti csapvizet, aztán persze hozzászokom újra.. de amúgy kegyetlen rossz.
2017. okt. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
86%
Teát és üdítőt.
2017. okt. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!