Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Ti milyen kávét isztok, ami jó?

Ti milyen kávét isztok, ami jó?

Figyelt kérdés

Ahányszor külföldön járok betankolok kávéból, mert hiába drágább, megéri nekem.Azok tényleg finom kávék.

Itthon miket árulnak. Egyedül a Nescafé kapszulásai jók.

A szüleim Tschibot isznak, az olyan keserű és engem szószerint megfosat. Sokáig ezért utáltam a kávét. De az Omnia se sokkal jobb.


2017. dec. 12. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Segafredo Internezzo, őrlős kávéfőzőnk van, szóval a szemes verziót vesszük. Még csak 1 hónapja van ez a főzőnk, szóval még fogunk kísérletezni más kávékkal is, de ez is ízlik nekünk
2017. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az eduscho dupla kávét főzzük Szarvasi kávéfözővel. A többi nagyon kaki volt nekünk. De ez isteni! :)
2017. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"Egyedül a Nescafé kapszulásai jók."


Nem egyezik az ízlésünk.


Nagyobb plázákban vannak olyan kávéboltok és kávézók egyben, ahol sok dolgot ki lehet próbálni. Érdemes elmondani az eladónak, hogy milyen ízeket szeretsz és milyeneket nem. Néhány hely látogatása után, ha hozzáértő és segítőkész eladókat fogtál ki, már lesz egy jó képed arról, hogy mit keress.

2017. dec. 12. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Tudom mit szeretek, külföldön be is szerzem. És nem instant és kapszulás kávék, rendes egész szemes.

Jó hát nekem könnyebb átmenni Szlovéniába vagy Ausztriába kávéért, mint fel Pestre.

Ezért nincs is lehetőségem itthon spéci kávézókba, kávéboltokba járni. A Tesco választéka meg botrány szerintem. Bár a Segafredot mondják sokan, azt még kipróbálom.

2017. dec. 12. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:

Mostanában nem iszok ilyen sötét pörkölésű kávékat mint az Omnia stb.

[link]

[link]

Nálam a jó kávé itt kezdődik.

2017. dec. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mi Illy-t szoktunk. mi izlésünk szerint egyik legjobb ami itthon kapható
2017. dec. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom, hogy a "Nescafe" kapszulásai alatt esetleg a Dolce Gustot, vagy a Nespressot ertetted?

De a Nespressonal tényleg elég nagy a kávéválaszték, vastag a krema réteg, testesek és finomak a kávék :) Ráadásul gépen "főzött" kávéról van szó, mert nagy nyomású, magas hőmérsékletű víz megy át az őrölt kávén.

Ezzel szemben a Dolce Gusto inkább olyan, mint egy párnás vagy egy finomabb instant kávé.

Ha pedig magadnak főzöd le, érdemes szemes kávét venni és főzés előtt megdarálni. Teljesen más ízélmény.

2017. dec. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!