Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van felbontva a Mizo...

Miért van felbontva a Mizo tejeskávé amit újonnan veszek?

Figyelt kérdés
Szoktam venni Tolle kakaó[s teje]t és hasonló Mizo tej féleségeket. Madártejet, kakaót, banános-kakaót és tejeskávét. Azt vettem észre [de már 4-5. alkalommal], hogy fel van bontva. Tudjátok van a kupak és az AZ alatti minifal amit fel kell tépni [Tolle Kakaónál is van] hiányzik. Nincs. Most a boltosok szedik le? Így érkezik? Vagy direkt beleköpnek, hogy: HEHE a nyomorék meg megissza a csulámat!!! Esetleg 1 vásárló szedheti le? Minek, hogy beletegyen valami jó kis extasyt vagy mi? Jártatok már ti is így? Valami elképzelésetek van? Tudom elég hüly a kérdés nemebszélve arról, hogy reggel korán teszem fel, csak most jutott eszembe. Nem vagyok szektás ahogy összeesküvés elmélet kreáló sem. Csak kreatív a fantáziám. Válaszokat megkösöznném előre IS.

#kakaós tej #tolle kakaó #tolle kakaós tej #tolle kakaós #tolle kakaós-tej #mizo kakao #mizo üdítő #mizo üdítő ital #mizo üdítőital #mizo banánkakaó
2018. júl. 26. 05:56
1 2
 1/15 Matkricraft válasza:
73%
Szia! Először én is megijedtem, de nem, semmi ilyen nincs. Nincs felbontva, csak egyszerűen gyenge a kupak, és amikor lecsavarod, úgy érzed, hogy már ki van bontva. Szóval ne aggódj, nyugodtan idd meg.
2018. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
34%

" Csak kreatív a fantáziám. "


NEM, a fanaziád NEM kreatív, hanem beteg!

2018. júl. 26. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
1es, nem a kupakról beszél. Hanem az alatt kéne lenni valaminek, mint néhány dobozos tejen is, amit fel kell tépni.Pontosan ezen agyalok napok óta én is...
2018. júl. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nincsen felbontva. Azt a a fémes hártyát amikor kibontod a kávét, a kupakban lévő "pengék" szakítják ki.
2018. júl. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
Nem is fémes hártya szokott lenni ezeken, hanem műanyag egy kis fülecskével..
2018. júl. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Fehér szokott lenni amit fel kel ltépni. De ezen NEM volt. Amúgy igen tudo ma fantáziám beteg, de mondhatnék tapasztaltat is. Ismerek pár embert akik mikor gyakorlaton Pékségben dolgoztak, beleköptek a kenyérbe, anno még beleköpték a Negrot meg a rágót és ezzel együtt: ismerek olyan emebereket akik direkt beleköpködtek 1 általuk utált személy poharába, üdítőjébe, szendvicsébe. Az áldozat nem én voltam és nem voltam részese ilyennek, csak szemtanúja.
2018. júl. 26. 09:09
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Minden nap iszok egy mizo tejeskávét reggelire így tanusíthatom, hogy már nagyon régóta nincs benne külön leszedhető záró fólia.

Az elején én is furcsáltam, de mára mág megszoktam.

2018. júl. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Amikor a Tescoban dolgoztam mindenki a tejhűtőbe járt reggelizni. :D
2018. júl. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Már nincs rajta az a védő cucc, szóval nyugi. Egy jó ideje már nem így gyártják.
2018. júl. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
Szegény Csányinak már nincs pénze kupakra sem.
2018. júl. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!