Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért van felbontva a Mizo...

Miért van felbontva a Mizo tejeskávé amit újonnan veszek?

Figyelt kérdés
Szoktam venni Tolle kakaó[s teje]t és hasonló Mizo tej féleségeket. Madártejet, kakaót, banános-kakaót és tejeskávét. Azt vettem észre [de már 4-5. alkalommal], hogy fel van bontva. Tudjátok van a kupak és az AZ alatti minifal amit fel kell tépni [Tolle Kakaónál is van] hiányzik. Nincs. Most a boltosok szedik le? Így érkezik? Vagy direkt beleköpnek, hogy: HEHE a nyomorék meg megissza a csulámat!!! Esetleg 1 vásárló szedheti le? Minek, hogy beletegyen valami jó kis extasyt vagy mi? Jártatok már ti is így? Valami elképzelésetek van? Tudom elég hüly a kérdés nemebszélve arról, hogy reggel korán teszem fel, csak most jutott eszembe. Nem vagyok szektás ahogy összeesküvés elmélet kreáló sem. Csak kreatív a fantáziám. Válaszokat megkösöznném előre IS.

#kakaós tej #tolle kakaó #tolle kakaós tej #tolle kakaós #tolle kakaós-tej #mizo kakao #mizo üdítő #mizo üdítő ital #mizo üdítőital #mizo banánkakaó
2018. júl. 26. 05:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
71%

amikor sokadszor futottam felbontott palackba, azóta mindent megnézek...


sok aljadék vevő simán belekószol, aztán visszateszi...persze ő bontatlant tesz a kosarába.


Mindenképpen kettős védelemnek kell lenni, ha a fólia hbás, vagy hiányzik, azt ne vedd meg.


nem összeesküvés-elmélet, simán valóság. nem csak a te fantáziád kreatív...

2018. júl. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszokat. Nem gondoltam, hogy ennyi válasz érkezik rá. Köszi srácok faszák vagytok, a számomra hasznos véleményekre ment a zöld like/pacsi.

5 csillag

2018. júl. 26. 13:37
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, ez nagyon durva!

Elvileg a kupakon is vannak ezek a pici tüskék, vagy nem is tudom, hogy hívják, ami lezárja a kupakot, hogy lásd, bontatlan. Én mindig megnézem, hogy rajta van-e. Így max. a gyártóhelyen tudnak "belekontárkodni" a gyümölcslébe, vagy a tejfélékbe.

2018. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
86%

Simán leszedheti akárki, így én is jártam már párszor, sőt, volt, amiből hiányzott is vmennyi.


Na, azóta otthon nem veszek kizárólag szívószálasat.

2018. júl. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként én is sokszor szoktam venni ezekből a tejes italokból, és úgy vettem észre, két fajta csomagolásban is gyártják. Az egyik el van látva azzal a műanyag fallal, amit említettél a kérdésben, ezeknél a kupakot könnyen le lehet szedni, bolban meg is lehet nézni, rajta van-e a műanyag, anélkül, hogy felbontanád. Másik fajta, aminél nincs műanyag fal, de itt a kupakot nem is lehet olyan könnyen lacsavarni, rendesen zár a kupak. Tehát ha nincs fal, nem biztos, hogy felbontották, mert gyártanak anélkül is.
2018. júl. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!