Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mit igyak, hogy fent tudjak...

Mit igyak, hogy fent tudjak maradni és mennyit?

Figyelt kérdés
Szombaton nem tervezek lefeküdni, egyik ismerősömmel éjjel játszani fogunk és úgy terveztük hogy akár reggelig viszont nem nagyon tudjam hogy mit igyak, ami fent tart? Kólát, energiaitalt vagy kávét? (Kávét egyébként nem szeretem, sose iszok). 16 éves srác vagyok, ha buliról van szó akkor oké hogy fent tudok maradni reggelig vagy hajnalig, mert ott gyorsabban megy az idő viszont játék közben meg egyhelyben ülve nem tűnik majd annyira gyorsnak, bár ki tudja mindenesetre. Válaszotokat köszönöm előre is! :)

2018. aug. 10. 16:12
 1/1 anonim ***** válasza:
Amikor taxiztam egy bögrére tettem teaszűrőt, azt tele teával és nyakon öntöttem forró vízzel. Jó erős, de reggelig bírtam a melót.
2018. aug. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!