Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy nyugodt...

Mit tegyek, hogy nyugodt tudjak maradni minden helyzetben?

Figyelt kérdés

Anya szinte mindenen felkapja a vizet, és én erre nem tudok máshogy reagálni, csak ugyanígy, amiből veszekedés lesz. Mit tegyek, hogy nyugodt maradjak?

14/L



2017. júl. 8. 22:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, hugom és anyám között. ha ilyen a természetetek, nagyon nincs mit tenni. nem bírod ki hogy ne szólj vissza, főleg ha igazságtalannak érzed, amiért kiabál veled. viszont anyukád tapasztaltabb nálad, gondolkodj el azon, hogy nem biztos, hogy mindig ő a hülye, lehet hogy tényleg te hibáztál és olyankor ismerd el, ne vitatkozz mert csak rosszabb lesz. Ha csak simán nem akarsz fél órás cirkuszt akkor tanulj meg uralkodni magadon. engedd el a füled mellett a dolgokat.
2017. júl. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy ez az alaptermészetünk, mert anya azt mondta, mielőtt az öcsémmel megszülettünk, nyugodt volt mindig, azóta ilyen. Az is baj neki, ha véletlenül leejtünk valamit.
2017. júl. 8. 23:00
 3/7 anonim ***** válasza:
nem szép dolog, hogy ezt mondta, mintha titeket hibáztatna. Szerintem ő vállalt titeket, nem ti tehettek arról, hogy megszülettetek. Mégis nekem úgy hangzik mintha ez lenne a lényeg. te mire gondolsz miért ilyen feszült?
2017. júl. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Tudom, és olyan rossz, mikor ezeket mondja, mert néha ilyen, valamikor pedig tényleg törődő (ezeket inkább veszekedéseknél mondja, apa meg olyanokat, hogy h.lyegyerek.) Sokszor viccelődni is tudok velük, vmilor mindenért veszekednek.
2017. júl. 8. 23:09
 5/7 anonim ***** válasza:

kezdj el jógázni


néhány évtized alatt el tudod érni a kívánt célod

2017. júl. 9. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudsz máshogy reagálni. Ha anyukád felkapja a vizet a legjobb, amit tehetsz, ha átöleled, és megnyugtatod, hogy minden rendben van/lesz.

Próbáld ki és meglátod, hogy milyen kedves irányba változtok mind a ketten.

2017. júl. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tényleg, ez jó ötlet.^^
2017. júl. 10. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!