Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Alkoholmentes italok

A kérdés

Van bármi különbség a hagyományos filteres tea meg az ilyen piramis alakú filteres tea között?

2018. szept. 30. 11:25  Privát üzenet  

A válaszok
Annyi, hogy a piramis filtere merevebb anyagból van, inkább műanyaghoz hasonlít, nem papírhoz.

A válasz 94%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont 2018. szept. 30. 11:53 Privát üzenet
Igen,a hagyományos az sokkal jobb.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont 2018. szept. 30. 12:01 Privát üzenet
Nagy teás vagyok, napi 3-4 teával, utálom a piramis filtert. Arra jó, hogy kétszer annyiba kerüljön ugyan az a középszerű teafű.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont 2018. szept. 30. 14:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Basszus én véletlenül vettem ilyet (csak az ízét néztem), de mostmár (igy megkóstolás után én is azt mondom, hogy van külonbség; a klasszik sokkal jobb...:/

# 4/5Időpont 2018. szept. 30. 17:15 Privát üzenet
Az árában biztosan. e vágd szét és tedd bele olyan fémgolyóba.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont 2018. okt. 3. 20:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mi a különbség a hagyományos pecsenyelé és a gravy szaft között?
Mi a különbség a hagyományos élesztő és a porélesztő között? Melyik az egészségesebb?
Mi a különbség a barna cukor és a hagyományos kristálycukor között?
Mivel lehet helyettesíteni a hagyományos fehérlisztet, hogy ne legyen észrevehető a különbség?
A sütőolaj és a hagyományos étolaj között van valami különbség íz szempontjából? Használsz ilyet? Mennyivel többször lehet felhasználni?
Mi a különbség a hagyományos sütő és a grill között?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések az Alkoholmentes italok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!