Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Tudnátok ajánlani otthonra/iro...

Tudnátok ajánlani otthonra/irodába automata kávéfőzőt szemes kávéra?

Figyelt kérdés
Árat nem tudok. Mi a különbség egy 300-400 meg egy 1500 eurós gép között? Miért jobb egy drágább?
2019. febr. 10. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk csak a Saeco kávéfőzők váltak be. Nagyon finomat főz minden kávéból, és habos krémes a teteje. Saecon belül is idáig az Intellia bírja most nekünk legtovább szerelés nélkül. Azt tudni kell, hogy a Saeco nem bírja a Segafredo és Omnia kávét, hazavágja a darálóját. A drágábbak már érintőkijelzősek...stb. de nem biztos hogy jobb kávét főznek
2019. febr. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Én is a Saeco-ra szavazok, nekünk is az van. Amikor vettük a Media Marktban, az eladó mondta, hogy nem fogjuk megbánni, de így is lett, imádjuk.
2019. febr. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Saeco-ra. Munkahelyen az van, finom kávét főz, és strapabíró. Előtte másik márkájú volt, többet volt betegállományban (szervízben), mint munkában, ahelyett kaptuk a Saecot-t.
2019. febr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 grafno ***** válasza:

Nekem saeco van. Kb 450eu volt. Digitális kijelzo. 2 kávét egyszerre tud. A tartályba 1l víz fér kabe. És egy feltoltessel 25adag kávét tud elkészíteni. A maradékviz kiboritasa kicsit komplikált mert a tálca majdnem szinig telik mire jelez a gép. Azért vettem mert a meloban is automata van és nem volt kedvem megvárni amíg felforr a víz stb. Ez így sokkal jobb.

A drágábbnak jobb a designja és több felé kávét tud. Tud tejhabot, egyből forró tejet tesz a kávéba és lehet tud kakaót is csinálni gombnyomásra.

Garancia 5 év volt a médiában a készülékre 70eu ellenében.

2019. febr. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!