Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Mi a különbség a kakaó és a...

Mi a különbség a kakaó és a forró csoki között?

Figyelt kérdés
Mert nekem úgy tűnik, hogy ugyanaz tulajdonképpen csak drágábban lehet adni ha forró csoki a neve.
2019. ápr. 7. 19:26
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Én úgy tudom, hogy csak akkor árulhatják kakaó néven, ha tejjel készül. Forró csoki meg készülhet porból is. De nem vagyok vendéglátás szakos, csak így figyeltem meg, és egyszer egy büfében kijavított a pultos, hogy kakaót nem tud adni, csak forró csokit, mert nincs tejük.
2019. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát ebben igazad lehet, mert a forró csoki porra tényleg az van írva tejjel vagy vízzel kell készíteni. A kakaó elnevezésű ital meg furcsa lenne vízzel valóban.
2019. ápr. 7. 19:44
 3/5 anonim ***** válasza:
45%
A kakaó folyékony, míg a jó csoki sűrű, szinte pudingszerű.
2019. ápr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
A kakaó kakaoporbol és tejből készül, hidegen és melegen is fogyasztható híg ital. A forrócsoki csokoládéból készül, tejjel, melegen fogyasztható, sűrű, majdnem puding állagú ital
2019. ápr. 8. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
27%
Ez a puding állag ez Magyarországon van... mi külföldön élünk, es amikor Mo-on forrocsokit kertünk es ezt a sűrű valamit kaptuk, csak pislogtunk 😬😬
2019. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!