Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért tették tönkre a Spriteot...

Miért tették tönkre a Spriteot és a Fantát? Miért van zeró belőlük ha a simák is édesítőszeres ihatatlan löttyé tették? Kell a betegeknek kövéreknek a zéró oké de miért kell a simát is? Vagy a fantás szabi gyerek szerint ez a fancy trendi és szexi?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 20:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%

Pont ma írtam ki ugyan ezt a kérdést:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__alkoholmentes-..


Nincs más hátra, csak bojkottálni tudjuk.

2019. ápr. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok se kövér se cukros. Az viszont fáj hogy elvették a Cherry Cokeot elvették a Fantát a Spriteot és a Kinleyes cuccok és a másik gyár terméke a Shweppes is ez. Aztán itt a vanilla zéró ami szintén egy f.s Vehetem helyette ugyanúgy a drága külföldit. A pepsi ugyanez. Szomorú hogy külföldi kólát kell venni ha ihatót akar inni az ember.
2019. ápr. 17. 20:46
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Úristen, nem fogod tudni inni ezeket a műanyag agyoncukrozott löttyöket? Még a végén teát vagy vizet kell innod helyette?

Szegénykém! :( Még a végén egy icipicit kevésbé mérgezed magad. Borzalmas, részvétem!

2019. ápr. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
98%
Én kb félévente veszek ilyeneket, de nekem ízleni szokott. Mekiben vettem már zero sprite-ot, sztem az is finom, de hát kinek hogy.
2019. ápr. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A teakban is csak aszpartamos van ujabban mindenhol. Hiaba okoskodsz megkellene adni a valasztas szabadsagat.
2019. ápr. 17. 20:59
 6/17 anonim ***** válasza:
53%
Mindenhol van cukros Coke és Pepsi Termék is a polcokon, nyisd ki a szemed vagy inkább verd ki a nyafogás helyett, hidd el jobb lesz!
2019. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ja a sima. Kosz. Amugy nagyon unalmas mar leszolni azt aki nem muanyagot akar inni ;)
2019. ápr. 17. 21:19
 8/17 anonim ***** válasza:
53%

Nem műanyagot?

Csak finomított cukrot kátránnyal ami szétmarja a fogad, gyomrod, beleid, zsírmájt, elhízást okoz stb.

Ha te ennyire cukor és coéla függő vagy menj orvoshoz/addiktológushoz.



Nem a "kövérek" miatt váltottak, hanem a tudatosabb életmód miatt szerencsére.

Persze a tökély az lenne, ha inkább Steviás lenne, de talán majd az is eljön 1x.:)

2019. ápr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Véletlen sem a cukor adó miatt mi? Eladják a fillérekből előállított ihatatlan löttyöt a cukros árán. A fogyasztó meg levan s.rva.
2019. ápr. 17. 21:29
 10/17 anonim ***** válasza:
40%

Igazad van! A cukor adó miatt.

Bár én inkább kifizetem az adót minthogy ezt a förtelmet igyam.

Ugyanakkor a cukor adót jó ötletnek tartom általánosságban.

2019. ápr. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!