Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Miért írják sokan, hogy már...

Miért írják sokan, hogy már nem is lehet "rendes" cukros colát venni, amikor lehet?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin is, meg facebookon is nagyon sokan panaszkodnak, hogy már csak a zero verziót lehet venni, és nem árulnak már cukrosat.

Én ezt nem értem, minden boltban van normál cola ahova szoktam járni (tesco, aldi, drogériák, éttermek, mozi, benzinkút, stb..)

Miért írják akkor azt, hogy nincs?


2019. máj. 23. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az se az az igazi cukros kóla ami a 90-es években volt.
2019. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

#1

Ok, de itt kifejezetten az aszpartám miatt panaszkodnak, hogy az rossz, édesítőmentes cukros verzió miért nincs... pedig van.

2019. máj. 23. 11:51
 3/5 anonim ***** válasza:
56%

Bizonyos izekben csak zero van már. Pl a tescoban a vaníliás és a cseresznyés (?) is csak zero. Az alap, hagyományos íz szokott lenni cukros formában is.

Egyébként nem értem a hisztit, elég elhìzott és lusta nép vagyunk, nem kéne nagyon làzadozni ilyenek miatt, hogy miért nincs benne cukor.

Lehet finomabb, de a napi cukorbeviteled kapásbòl kimaxolja és édeset nem is ettél, csak ittál.

Aztán lehet sírni a betegségek meg az elhízás miatt (biztos a genetika!!4!)

2019. máj. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A cherryt pl én szerettem régen, de a zero verzió ihatatlan belőle. Azóta nem is veszek. :(

Hiába mondják, hogy ugyanaz az íz, én a simánál is kiérzem.

2019. máj. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb üditő most már tartalmaz édesitőt is.Hiába nem zero vagy light.

Gyümölcslé is detto ugyan az.

Ami számomra elrontja az élményt.

Minden édesitőtől olyan fura izt érzek a nyelvemen és nem csillapitja a szomjam.

Mig sokan észre sem veszik azt a kis mennyiséget a cukor mellett én rögtön kiszúrom.

Nem tudom miért de ez van,és nem is tudom megszeretni az édesitőket.rgyiket sem

2019. máj. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!