Kezdőoldal » Ételek, italok » Alkoholmentes italok » Csak szerintem nem higiénikusa...

Csak szerintem nem higiénikusak a dobozos üdítők?

Figyelt kérdés
Ki tudja, ki fogdosta össze, vagy a raktárban milyen helyen állt. Ráadásul simán a szájhoz kell tenni.
2019. jún. 2. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Ez elvileg bizonyított tény. Volt róla egy kisfilm is. Patkány vizeletet,ürüléket is találtak rajta. Valószínűleg a raktárban kerül rá ahol tárolják. Biztos nem mindegyiket,de sokon lehet. Ivás előtt javasolt lemosni azt amit a szádhoz teszel.
2019. jún. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Mért nem mosod meg?
2019. jún. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Ja, alap, hogy meg kell mosni.
2019. jún. 2. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Pedig még fólia is van ugye a tálcán... Fura.

Egy embert ismerek, aki megtörölte (nem mosta, de az is valami) a dobozokat. Olyat meg, hogy valaki mondjuk egy dobozos sört megmosson... Szerintem ritka, mint a fehér holló.

2019. jún. 2. 22:56
 5/17 A kérdező kommentje:
Én nem szoktam ilyeneket venni, sokkal jobban preferálom azt, amelyik üvegben/flakonban van.
2019. jún. 2. 22:57
 6/17 anonim válasza:
100%
Szerintem ne mosd meg. Annyi mindent kezdünk koszosnak találni, hogy a végén sehol nem jutunk hozzá egy kis bacihoz. Az pedig sajna kell, hogy a gyereked ne legyen a jövőben fény, fű, meleg, hideg allergiás. A patkány pisi ügyben meg bízni kell az európai higiéniában :) (Ha nem tudod mi van a gyárban nem fáj annyira) de az hogy összefogdossák ne legyen baj.
2019. jún. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

4: Ráköpsz és zsepivel megtörlöd.

Aztán a nálad lévő kispalackba átöntöd és abból iszod.:)

2019. jún. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Dobozos üdítőt alapvetően szívószállal kéne inni (nem véletlen olyan a nyitófül kialakítása sem), akkor nem érne a szádhoz. :)
2019. jún. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell a szádhoz tenni, kiöntheted pohárba vagy ihatod szívószállal is. Ha meg parázol, akkor letörlöd pl. kézfertőtlenítővel, bár igen keserű lesz utána (mert hogy az állítólagos patkánykaka és egyebek ellen egy vizes leöblítés annyi, mint halottnak a csók).
2019. jún. 2. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Valóban koszos valószínüleg,ugyanakkor van szívószál,pohár .. és csak halkan merem megjegyezni,hogy ember nem halt még meg dobozos üdítőtől ,szóval nagyjából mindegy is. A szervezet fel van készülve némi nemű dzsuvára,gyerekkortól kezdve .
2019. jún. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!