Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ajánl valaki jófajta vörösbort...

Ajánl valaki jófajta vörösbort kb az 1000-1500 Ft os árfekvésben?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 14:28
 1/5 SHARON TATE ***** válasza:
Villányi cabernet franc 1200körül megkapod
2019. aug. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az árfekvésben én a spanyolokkal kezdeném. Egy rövid lista arról, amiket kóstoltam és szerintem jók:

Tesco:

Tesco Finest Campo de Borja Tempranillo 1300 FT

[link]

Vina Albali Reserva 1300 FT

[link]

Trapiche Malbec 1500 FT

[link]


Lidl:

Vespral Terra Alta Reserva 800 FT

[link]

Batturica Tarragona Gran Reserva 900 FT

[link]


Hazaiak közül ennyiért az egri Juhász pincészetet tudnám ajánlani, több borukat is kóstoltam és rendben voltak.


#1: A villányi Franc-ok közül ennyiért én csak a Telekiét (Csányi) kóstoltam, de az nekem nagyon nem tetszett.


Egyébként 1500 és 2000 között már nagyon sok vállalható van, úgyhogy ha ezeket megkóstoltad akkor érdemes szétnézni arra is :)

2019. aug. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Thummerer Cabernet Franc-Merlot
2019. aug. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy ideje azt tapasztalom az ár köszönő viszonyban sincs a aminőséggel. Általánosan azt tudom elmondani, hogy az évekkel korábban jól bejáratott pincészeteknél többször találkoztam csapni való de legalább drága borokkal, míg ismeretlen pincészetektől 1000 forintos határ alatt is találni jó borokat. Szándékosan nem ajánlok, ugyanis ízlés dolga is a választás.
2020. jún. 10. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

az egri korona borház vörösei nekem bejönnek és szép a megjelenésük is.

a bikavérjük a legjobb bikavér,amit eddig ittam. sajnos valamiért azt gondolják a borászok,h a bikavér legyen jó száraz és lehetőleg ne legyen gyümölcsös. így viszont jellege sincs.

ráadsául száraztól az édesig van mindenféle fajtájuk. Árban 1000-1500 körül mozognak. ajándéknak is megfelelő.

2020. júl. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!