Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti milyen állapotban lennétek...

Ti milyen állapotban lennétek 1 liter sörtől,2deci Jagertől és 2 deci vodkától amit 2.5 óra alatt isztok meg?

Figyelt kérdés
Van olyan ismerősöm aki ennyit ivott (elég szarul volt) egyik nap és kivácsi vagyok, hogy általában az emberek hogy reagálnak ennyi alkoholra.

2019. aug. 13. 17:09
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

#4 és #7 durva amiket írtok.. Azt figyelembe vettétek, hogy mindezt nem egy este hanem 2.5 óra altt ˇ"kellene" lenyomni?

Elhiszem én így is, csak kérdezem. :)

Nem tudom ti hogy vagytok vele de szerintem a legtöbb embert a sör+tömény kombó jobban fejre állítja, mint a bor+tömény...talán ezért is olyan "veszélyes" ez így együtt

2019. aug. 13. 19:52
 12/30 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló vagyok. 14 évesen kaptam rá a sör és a vodka kombóra. Most 34 vagyok. Sajnos túl sokat túl sokszor ittam. Évekig naponta. 2,5 óra alatt üveg vodka fölé mennék. 7 decis. Elég sok sör is lemenne mellé. De mint írtam nem vagyok rá büszke mert nem érdem. Csak a kérdésedre a válasz.
2019. aug. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim válasza:
55%
A jegertol es a sörtöl is az íze miatt vagyok rosszul de ha csak az alkoholtartalmat nezzuk ennyitől és így keverve a hármat szépen meglennék alakulva. Rosszulléthez még kevés pláne ha eszem is valamit közben
2019. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
53%
Nekem alapozásnak elmenne.. rácsúszna még 2nagy kőbányai biztos
2019. aug. 14. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Hasonlót csináltam már. Volt két söröm, mondom jó lesz estére. Rá is álltam, kicsit hamarabb bement, lett kedvem házit bontani. Két órán belül lement hat feles, este lett, érkezett a sűrű szunya. Aztán hétfő reggel lett, frissen-fitten, percekkel ébresztő előtt pattantam is ki az ágyból, korsó vastagabb limonádé jó cukrozással, bátor csipet sóval, hattól hatig mehetett a fizika. Persze rendes vacsorával (lehet kettővel is) és megkímélt májjal van ez így, ha bármi kimarad, érzi a fejem a közelgő negyvenet.
2019. aug. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Hát igen...Bár ugye neki 2 sör plusz 8 feles volt (ráadásul különbözőek)... és úgy tudom hogy csak minimálisat evett előtte, nem hogy kétszer vacsorázott...
2019. aug. 14. 11:32
 17/30 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 2.5 óra alatt iszom meg a 2 sört és 8 felest, akkor meg se érezném, de nekem alapból nagyon magas a toleranciaszintem.
2019. aug. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Nem lenne semmi extra. Kb ennyit szoktam inni egy bulis estén. Azt soha nem értettem miért kell ennyit beverni 2,5 óra alatt. Ha ennyit meginnék 2,5 óra alatt akkor enyhén részeg lennék de nagyobb baj, hogy folyton pisilni járnék. Egyik sör helyett inkább innék vizet, hogy másnap ne fájjon a fejem.
2019. aug. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Középsulis időm alatt kb. ennyitől a spicces állapoton egy kicsit túl lennék, de még tudnám magamat koordinálni. Nekem ebben a felállásban a Jäger lett volna a jégtörőm, az miatt érezném meg az egészet, mivel nem kedvelem, és nem is sűrűn ittam azt. De ha viszont kicserélnénk vmi másra amit szeretek, akkor nem hinném, hogy a spiccnél több lett volna.


"Csak" kb. 4 év telt el a középsulis ivós korszaktól, de már nem bírom és az az igazság, hogy kinőttem ebből az össze-vissza ivászatból is. Már egy üveg minőségibb sör bőven elég, sőt az ideális adagom 0,33l. Szóval tuti hányás lenne a vége, és abba bele is betegednék, mert vmi fóbiám lehet a hányástól, nagyon ráparázok már csak a hányingerre is.

2019. aug. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim válasza:

4 deci tömény meg két sör azért nem olyan durva mennyiség. Éhgyomorra nyilván más, de aki úgy iszik ennyit az meg is érdemli.

Ha mellette megy alkoholmentes ital is, víz vagy a vodka mondjuk naranccsal, sprite-tal megy akkor nagy baj nem lenne. A jagernél is max a gyógynövényes ánizsos íz lehetne probléma. 4 deci vodka, vagy 2 deci vodka és 2 deci whisky simán menne, a jager se az alkohol miatt rosszabb hanem az ízétől.

2019. aug. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!