Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1 db 0,5-ös borsoditól be...

1 db 0,5-ös borsoditól be lehet annak rúgni aki nem szokott inni?

Figyelt kérdés
Ha be is lehet, mennyire? Gondolom nem nagyon.

2019. aug. 17. 23:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.első lerészegedésemhez is 2 sör kellett meg fél liter bor
2019. aug. 17. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15%
Pont "borsodi"…?
2019. aug. 17. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Attól függ, nekem van ismerősöm, aki egy felestől nem berúg, hanem kifekszik(szó szerint) de úgy alapból egy sörtől nagyon kevés ember rúg be
2019. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Veszel hat Soproni APA mennyországot, aztán meglátjuk, hogy egy vagy kettő marad. Persze szigorúan 11 fokra hűtve és félliteres (tehát rendes) sörös korsóból harapdálva. Azt gondolnád viccelek, pedig nagyon nem.
2019. aug. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szoktál inni akkor biztosan meg fogod érezni, de berúgni azért közel se fogsz ennyitől
2019. aug. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem a hozzászokottság a lényeg... Van olyan ember aki szimplán 1 sör után berúg és nem azért mert nincs hozzászokva hanem mert ilyen a szervezete. Ismerek is ilyen embert.
2019. aug. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is ismerek olyan embert aki egy sörtöl vagy kis kupica likörtől elpirosodik meg vihog stb..nem bírja..persze háromnegyed óra alatt szopogatja el így is. De nem ez a jellemző. Nekem a fél literes sör nem mindig esik jól mert vizből se szeretek ennyit lehúzni egyszerre, de ha gyorsan megiszom akkor kis rövid ideig tartó kellemes bizsergést érzek, ami messze van a berugástól.
2019. aug. 25. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!