Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek elég lenne egy 17...

Szerintetek elég lenne egy 17 éves srácnak ilyen melegbe egy 3,5 dl-es 40%-os skót whiskey egy koncertre?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sok folyadékot fogyasztani, mert akkor a sorból a koncerten ki kellene állnom. Ezért gondoltam erre, hogy nem sok 3,5dl de megis ütne, ugye?

(nem részegségig)


Köszi! :)



2019. aug. 22. 19:24
 1/7 anonim válasza:
66%
Passz tes, de jó szórakozás!
2019. aug. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Wagnert játszanak vagy Beethovent ?
2019. aug. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ mennyire meleg a srác, ha nagyon akkor inkább valami édes koktélt ajánlanék.
2019. aug. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem 7 feles pláne ebben a melegben szerintem kicsit sok. Főleg ha nem iszol elég folyadékot. Hacsak nem egy olyan előadó koncertjére mész aki teljesen közömbös számodra (ami fura lenne eléggé), akkor szerintem felesleges ennyit meginni hogy jól érezd magad.
2019. aug. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem muszáj mind meginni. Biztos elég lesz.
2019. aug. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
Megütlek én, ha erre vágysz, s nem kell whiskyre sem költened a pénzed.
2019. aug. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az sok lesz, ha nem akarsz semmire emlékezni a koncertből akkor idd meg, hanem adjál a haverjaidnak is, úgy oké ha többen isztok annyit.
2019. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!