Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Számotokra milyen fokozatai...

Számotokra milyen fokozatai vannak az ivásnak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl. fél deci vodka után kicsi szédülés, még fél deci után álmosság, jobb kedv lesz stb.stb.

Szóval számotokra mennyi piától mi lesz, csak érdekelne :)



2019. aug. 25. 01:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
Huha, meg sosem szamoltam meg jegyeztem, de olyan 6-7 utan mar nem erzem az izeket es dolongelek rendesen :D
2019. aug. 25. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
68%

Ez mindenkinek más.

En pld egyből a legkemenyebbel kezdem:D

2019. aug. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 hát ja épp ezért kérdezem hogy számotokra milyen fokozatok :D
2019. aug. 25. 01:58
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha iszok akkor sokat, nem számolom. Nem tudom a hatását így mert mire kijönne egy felesnek meg egy sörnek a hatása már a 3. körnél járok. Szóval a fene tudja.
2019. aug. 25. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2019. aug. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
67%
Nálam ez nem mennyiség függő, hanem az hogy milyen gyorsan iszok. Sokszor eleve decit iszok mert úgy legalább a második után már jó a kedvem. Csak szinten tartani nem egyszerű.
2019. aug. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%

Mennyiségeket nem írok, nagyon helyzetfüggő.

1. Nevetgélés, felszabadultság.

2. Látásproblémák (nem tudom megbecsülni a távolságot és nehéz az olvasás)

3. Ízérzékelés tompulása

4. Lehelyezem magam valami fix pontra (pl pad), mert állni már fárasztó meg nem egyszerű.

5. Na ide még nem jutottam el, 4nél megállok mert valahogy haza is kell jutni.

Vagy esetleg itt lehet a bealvás, de azt csak biztonságos helyeken szoktam, szóval a tudatosság még megvan. Utcán, parkban nem alszom.


Régebben a 2-3 helyett fejfájás volt, azóta az szerencsére megszűnt.

2019. aug. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

1. Ivás számomra folyadék fogyasztás. Ami nem első sorban alkohol.

2. Alkoholisták körében az ivás alkohol ital ivását jelenti.

Miért emelem ki? Mert egyszer a doki azt mondta nekem, 24 órán át nem ehetek, nem ihatok. Én meg gyakorlatilag elájultam a vizsgálóban, annyira besűrűsödött a vérem nyáron, amikor bringával jártam a várost napközben. A balfék orvos nem mondta, de az alkoholra gondolt. Na én ekkor 15 voltam. Amelyik 15 éves arra gondol, hogy nem fogyaszthat alkoholt, de vizet igen, amikor az orvos azt mondja neki, hogy ne egyél és ne igyál, annak klinikai alkoholista ismerősei vannak, vagy jó maga is az. Megvetem azokat, akiknek a "megyek inni" azt jelenti, hogy alkoholt isznak.

3. Van, amikor egyet iszom, hogy csökkentsem a stresszt. Ez 15-25 gramm alkohol számomra . Ami egy pohár/korsó sör, két kisfröccs, vagy egy jófajta pohár bor.

4. Nehéz étel után jól esik a tömény, vagy a bubis alkohol, ami segít az emésztésben

5. Bódult akarok lenni, és oldódni az alkohol nevű droggal, akkor 80-100 grammot fogyasztok. (4-5 sör)

6. Ha nem figyelek, 2-3 évente berúgok, ilyenkor 400 grammal adagolom magam túl, nagyjából 3 óra alatt. (8-10 sör) ezeket mindig megbánom és jó 2 hónapig nem nyúlok ilyenkor alkoholos italhoz.

2019. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
#8 a témakör alapján gondoltam sikerül értelmezni :D évente párszor iszom ALKOHOLT, de alapesetben, ha valaki azt mondja nekem, hogy "megyünk este inni?" akkor nyilván nem a vízre gondol...:D
2019. aug. 25. 12:53
 10/14 anonim ***** válasza:
46%
Akkor olvassad el újra, amit írtam, mert nem látom, hogy számodra sikerült értelmezni :)
2019. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!