Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Számotokra milyen fokozatai...

Számotokra milyen fokozatai vannak az ivásnak?

Figyelt kérdés

Gondolok itt arra, hogy pl. fél deci vodka után kicsi szédülés, még fél deci után álmosság, jobb kedv lesz stb.stb.

Szóval számotokra mennyi piától mi lesz, csak érdekelne :)



2019. aug. 25. 01:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

#7 : [link]

Egész jól leírtad az első segély oktatáson tanult eseteket

2019. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
59%
A mennyiség nagyon helyzetfüggő. Kipihentség, kaja, lelki állapot stb. de nálam valahogy így vannak. Első fokozat: Emelkedett jókedv, kicsit kommunikatívabb vagyok, Második fokozat: Minimális szédülés az agyban, fokozott jókedv, sokkal kommunikatívabb vagyok (szerintem ez a legjobb itt kéne leállni). Harmadik fokozat: Még jobban felfokozott jókedv de kicsit nagyobb szédülések,(itt már fizikailag is látszik), bizonyos italfajták esetén hányinger, kisebb emlékezetkihagyások, bátorság növekedése. Negyedik fokozat: Erős szédülés, tartósabb emlékezetkiesés, kevésbé gyomorkímélő italoknál hányás jelentkezik, bátorság veszélyes megnövekedése. Ötödik fokozat: Erős emlékezetkiesés, gyakori hányás, bármilyen testhelyzetbe való könnyű elalvás és nehéz ébreszthetőség. Szerencsére kómába még nem kerültem piától és az utolsó fokozatot se éltem át bő 3 éve és a negyediket is csak ritkán, te is vigyázz magadra.
2019. aug. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
#12 nekem eddig az általad leírt 3. fokozat elejéig sikerült jutni :D többet nem szerettem volna inni, mert haza is kell valahogy menni
2019. aug. 25. 17:33
 14/14 anonim ***** válasza:

0. Pont nem iszunk

1. 1-2 sör, vagy 1-2 pálinka és ennyi, van pici pörgés, ha este volt, kicsit összeszedettebb lehet a délelőtt töle

2. Lagzi vagy ilyesmi, jóval 10 löket fölött, rengeteg kaja, hosszú műszak, hullámzó emlékezet, gyötrelmes másnap

3. Két óra alatt 6 shot, kajálni kötelező, úgyis vállalsz még egyet-kettőt -> szunya, kezelhető vagy hibátlan másnap


Más fokozatait nem szoktam számon tartani, minek is, ha max átutazóban érintem őket...

2019. aug. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!