Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tényleg furcsa és "szégyen"...

Tényleg furcsa és "szégyen" ez? Többi lent.

Figyelt kérdés
A kérdésem csak annyi lenne hogy szerintetek mennyire furcsa ha ma egy 17 éves nem szokott inni? De úgy szinte soha, csak ünnepekkor egy pohárral. Tényleg szégyen ez manapság?
2019. okt. 8. 22:30
 1/9 anonim válasza:
84%
Szégyen?? Ez nem szégyen. Nagyon ritka aki nem iszik 17 évesen. Nem is akarnék olyan pasit magamnak aki iszik. Tök gáz... Én sem iszom és nem is dohányzom
2019. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Dehogy szégyen. Az a szégyen, ha valakinek 17 évesen az ivás a hobbija, és minden hétvégéjét részegen tölti.
2019. okt. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
74%

Mai fiatalságnak a hülyesége hogy aki nem iszik, nem cigizik, azt ki közösítik, és egyéb hülyeségek.

Egyébként kérdésedre a válasz: Nem, egyeltalán nem szégyen, inkább örülhetne neki az ember hogy nem iszik.

2019. okt. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
76%
18 alatt nem is lehetne.
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem szégyen. Normális.
2019. okt. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%

En is ilyen voltam :D hidd el, nem meno, ha valaki vedel mint az allat. Egy csomo ciki sztorim van osztalykirandulasrol, mert par lany ugy berugott, hogy a vilagat nem tudta. Aldom az eget, hogy nekem nem volt ra ingerenciam (most sincs kulonosebben). :)))


22/L

2019. okt. 9. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Életemben nem ittam, még ünnepekkor sem. Egyáltalán nem gáz, hogy lehetne ez szégyen? 25/N
2019. okt. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A gyakorlatban meg se nem ciki se nem menö mert kb senkit nem fog érdekelni, hogy iszol vagy sem.
2019. okt. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
72%

Én is így vagyok vele. Nem szégyen. Tudod mi volt a szégyen? Mikor úgy beittam, hogy végighánytam a Corvint és a hazautat.

Sose érezd szégyelni valónak azt, ha tudod mit jelent mértékkel fogyasztani és be is tartod.

20/N

2019. okt. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!