Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Igaz-e hogy egy józan személy...

Igaz-e hogy egy józan személy megiszik fel liter pálinkát akkor abba bele is halhat?

Figyelt kérdés

#halál #alkohol #mertekltelenseg
2019. okt. 29. 10:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igen előfordulhat de ez függ nemtől, testtömegtől, jóllakodtságtól, kipihentségtől sőt még genetikától is. Én eddigi életembe egyszer ittam meg 6 deci töményet és 1 sört kb. 1 óra alatt még 19 évesen, de úgy hogy akkoriba keményen szokva voltam az ivással és voltam 100kg és így is az lett a vége hogy 1-2 óra teljes emlékezetkiesés de még buliztam a többiekkel aztán emlékezetkiesés maradt de már csak feküdni meg hányni tudtam. Ha egy "edzetlenebb" mondjuk 50kg körüli csaj leküld 1 órán belül fél liter pálinkát az könnyen belehalhat. Kivéve persze ha még azelőtt kihányja hogy rendesen felszívódna.
2019. okt. 29. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
48%
Fogalomzavarban vagy! A józan ember nem ugyanaz, mint az antialkoholista.
2019. okt. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyénfüggő. Én szívgyógyszerekre, Frontinra simán iszok ennyi töményet, és semmi bajom nem lesz, max. jobban alszok.
2019. okt. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A 90'-es években ital lerakatom volt.Ha olyan cimborák jöttek,volt amikor másfél-két óra alatt betekertem 1 litert 8-10 sörrel,és végig dolgoztam a napot úgy hogy estig még elfogyott egy láda sör.Soha semmi bajom nem volt,bár gyógyszert vagy hasonlót soha nem fogyasztottam. 120 kilós,190 centi magas voltam.
2019. nov. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!