Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha 19:30-20:00 között ittam...

Ha 19:30-20:00 között ittam 1,5 liter sört, az éjfél környékére kiürül a szervezetből?

Figyelt kérdés
Úgy olvastam, hogy elvileg 3 óra a lebontása.

2019. okt. 29. 22:20
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
Nem.
2019. okt. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor mikor?
2019. okt. 29. 22:37
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
Van egy kalkulátor a rendőrség honlapján. Attól függ hány éves vagy, hány kiló, férfi-nő, stb. Hozzávetőlegesen megmutatja mennyi idő múltán ürül ki az alkohol. Átlag embernél egy doboz sör 2 óra alatt. Akkor szorozd ki. 6 óra kb.
2019. okt. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
39%
Dehogy ürül.
2019. okt. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem.

A pontos idő sok mindentől függ, de nagyságrendileg másnap reggelre ürül ki.

2019. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Alapozásnak viszont kiváló.
2019. nov. 3. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha vezetni szeretnél, szerintem egy jó kávé után beleférhet, de nagyon ésszel, és számolj a lehetőséggel, hogy leállítanak! Részemről ez a "számolunk a lehetőséggel" annyit tesz, hogy megyek inkább másképp/máskor, de a gyakorlatban 3 sör 8-kor legfeljebb az álmosságon dob éjfélre, meg éjfélkor önmagában is külön tudomány észnél lenni, amit ha pl sofőr vagy, akkor ismersz, tudod is, hogy folyamatos erőfeszítés.
2019. nov. 3. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérdés kiírásakor gyógyszert kellett bevennem, amiről megfeledkeztem.

Eszembe sem jutna vezetni vagy munkába menni ittasan.


Ennyi. Nem kell túlkombinálni.

2019. nov. 3. 18:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor azt kérdezd, totál nem ugyanaz, szonda nem mutatja, más és más hatás, eltérő ideig, konkrét hatóanyag és mennyisége kellene legyen a kérdés. Senki nem aggódik egyébként.
2019. nov. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!