Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Blue Nun 24k gold pezsgő...

A Blue Nun 24k gold pezsgő milyen kategóriába sorolható minőségi ranglistát tekintve?

Figyelt kérdés

2019. dec. 25. 21:37
 1/4 darandaliuszmusz válasza:
Ízvilágilag nem túl nagy durranás , főleg a látvány , az arany ami feldobja az értékét . Ha egy közel tízezer forintos francia pezsgőt tekintünk csúcs kategóriásnak , akkor ezt max középkategóriásnak gondolom.
2019. dec. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Phoney ***** válasza:

Ha megnézed a címkét akkor eleve nincs is ráírva, hogy pezsgő, de még habzóbor sem (legalábbis amit én láttam pár hónapja). Ehhez képest nem annyira rossz, de szerintem még ezerforintos szinten is komolytalan.

Tehát még aranypehellyel együtt is csúnyán túlárazott, ennyi pénzért inkább vegyél egy jó pezsgőt arany nélkül.

2019. dec. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%

A jobb pezsgők több tízezerről indulnak, pl Dom Perignon, az igazán jók meg 100 ezres kategória.

Amúgy a Blue Nun nekem ízlett, árkategóriájában nem rossz, de ennyiért ennyiért már astit is lehet kapni.

2019. dec. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszaitok :)

Egyébként kaptam, nem vettem. Már több száz pezsgő van a polcomon, de erről a márkáról életemben nem hallottam ezért kérdeztem😅

2019. dec. 26. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!