Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti miért isszátok az alkoholos...

Ti miért isszátok az alkoholos italt?

Figyelt kérdés
Azért, mert jó ízű, vagy azért, amit okoz, a berúgás miatt?

2020. jan. 16. 19:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
59%
Én a kocsma miatt, szeretek ott lenni.
2020. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
78%
Hangsúlyozom, hogy csak szerintem, de amikor az ember tizenéves, akkor csak a berúgás miatt. Ahogy idősebb lesz, akkor meg már az íze miatt. Roppant keserűnek éreztem a sört tizennyolc évesen. Ma már imádom.
2020. jan. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
76%
Társaság miatt! És finom is! :)
2020. jan. 16. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 Alain Delon ***** válasza:
60%
Az íze miatt. Én örülnék neki, ha nem lenne hatása.
2020. jan. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Az íze miatt, de csak a vörösbort szeretem az alkoholos italok közül. Nem bánnám ha nem lenne hatása, mert már egy pohár után borzalmasan elálmosodom az alkohol miatt
2020. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
14%
igyál mustot! van tartósított must, egész évben ihatod
2020. jan. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
Hatasa miatt, en undorodva iszom, de jo erzes becsicsenteni
2020. jan. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
27%

A hatása miatt, de itt több félét tudok megkülönböztetni.

Egy jó buliban inkább arról van szó, hogy segít feloldódni, sokkal viccesebb minden stb.

Illetve mostanában azért szoktam, mert elég sokat dolgozok és havi egyszer berúgok, mert egyszerűen kell egy ilyen reset.

2020. jan. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
61%
Az íze és a hatása miatt egyszerre. Társaságban jobb, de egyedül is szívesen iszom.
2020. jan. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
69%
Az íze miatt inkább. A hatását annyira nem szeretem. Én annyit iszok hogy a jó érzés meglegyen amikor még nem vagyok berúgva de már van bennem egy kis löket, olyankor én le is szoktam állni nekem elég már annyi is. Teljesen berúgni nem szeretek, igaz hányásig soha sem ittam de voltam már kegyetlenül berúgva és nem volt kellemes a másnap sem, meg az sem amikor már kezdtem kijózanodni. A becsiccsentés nálam az amikor jókedvű vagyok, de még normálisan hazatudok sétálni és amikor józanodok nem vagyok rosszul és olyankor másnapos sem vagyok.
2020. jan. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!