Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van sok ember úgy...

Miért van sok ember úgy azzal, hogy az unicum az rossz pia?

Figyelt kérdés

Miért nem szeretik sokan ezt az italt. Miért van az tényleg, hogy az ismeretségi körömben magamon kívűl 1 embert tudok aki szereti. Meg még melettük 2-3mat aki azt mondja, hogy el megy. De ők is inkább a szilvással vannak úgy, ok mondjuk az tényleg jobb mint a sima. De nekem a sima is tökély, viszont én a next-et szeretem legjobban. Szerintem az ize is nagyon jó. Keserűnek-keserű de van mégis egy pici "édeskés" szilvás utó íze! Ha tényleg jó keserűre vágyik az ember akkor ott a beherovka vagy a bitter likőr vagy hasonló. Illetve berugni is jó tőle mert gyógynövényes. És többet megbírok inni, na meg ha hányni kell tőle, akkor 2 hányás és ki jön minden. Max 40-50 perc fetrengés. Nem pedig 2-3 óra. Sokan a jagert jobban szeretik, nekem azzal sincs bajom. Csak annak meg van egy utó ize ami annyira nem adja. Hubertus is jó, onnan meg a zőld cimkés az egy isteni valami! Most amúgy lenne még mellékesen valami jövő hétvégén megyünk barátnőmmel, barátaimmal bulizni. És most úgy terveztem berugok. Ha meg innék 1-2 feles cannabis abszintot, mellé olyan 5 sapphire bombayt + 5 unicumot mi lenne a vége? A másik kedvenc piám az meg a bombay. Egyrészt mert nagyon jó izű igazi gin, másrészt meg wiz khalifa eleve az egyik kedvenc rapperem!

17/F



2020. febr. 3. 01:41
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
mertt’ nem izlik nekik, mivel minden embernek mas az izlese... ilyen egyszeru a megfejtes, miert kell ezeket az izles dolgokat tulporogni minden hulye magyarazattal?
2020. febr. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%
Pedig igaza van az 1-esnek. Ízlések és pofonok különbözőek és kész. Azt egyáltalán tudtad, hogy az nem is pia, hanem gyomorkeserű, amiből étkezés után kellene egyet inni? Csak hát mi magyarok vagyunk, amiben alkohol van azt isszuk orrba-szájba.
2020. febr. 3. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Hülye kérdésre hülye válaszok tudnak csak érkezni bocsika
2020. febr. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem túl keserű, azért nem szeretem. Van akinek még a jäger túl gej és azért nem issza.
2020. febr. 3. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

- Nem szeretik.

- Régi, nem menő.

2020. febr. 3. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. imádom. De 10-ből 9 ember nem szereti. Nem tudom mit kell ezt túlgondolni
2020. febr. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Én szeretem a keserű ízt, de az Unicum még nekem se ízlik. A Jagert is utálom, a Hubertusnak meg még a szagától is rosszul vagyok. Ezerszer inkább egy füstös skót whiskey, de hát ahány ember, annyi ízlés.
2020. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten kedvelem például. Bár ha szökőévente kv-zom azt is feketén iszom pl, sörbe is jobb kedvelem a kesernyésebb cseh söröket, ennyi a titok.
2020. febr. 4. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%
Miért nem szeretik sokan a mákos tésztát? Miért nem szeretik sokan a csülökpörköltet?
2020. febr. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!