Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti mennyi sört isztok meg egy...

Ti mennyi sört isztok meg egy buli alatt?

Figyelt kérdés
Ha csak sört iszom nekem kell 10 12, hogy berúgjak, csak akkor kell is rendesen pisilni. :D

2020. febr. 19. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálam ha berúgás a cél akkor nem sörözni szoktam hanem leküldök 10-12 felest és mellé esetleg 2-3 sört kísérőnek. Az a baj hogy sörből én óránként 2-nél többet nem tudok meginni mert nagyon felpuffadok így ha nem töményeznék is akkor már ahhoz kéne 3-4 óra hogy kezdjek berúgni.
2020. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Semennyit, mert utálom. Az ízétől és a szagától is undorodom.
2020. febr. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

2-3

Sörtől szerintem nem is tudnék berúgni, előbb pisilném ki a belső szerveimet. :D

2020. febr. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
10%
Egy kortyot sem
2020. febr. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a sört, de akkor se viszem túlzásba, az egész buli alatt max. 3-at, nem többet! Ha pedig nincs buli, normál körülmények között 3 sör nem a napi, hanem a heti adagom! Megjegyezném, hogy én mindig legalább 5%-osat iszom, az az alatti nekem gyenge, berúgni sosem akarok, így viszont már egyetlen üveg/doboz (fél liter) után is megvan az a spicces-szédelgős-mámoros állapot.
2020. febr. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez sok mindentől függ - mint ahogy az alkoholtűrő képesség is, ld. mennyire vagy hozzászokva, ettél-e előtte valamit, mennyire vagy fáradt stb.

Pláne nyáron lehet úgy járni, hogy egész nap issza az ember a sört van egy kellemes kis lebegő érzés, de nem rúgsz be (más meg két sörtől berúg, nem vagyunk egyformák).

Gyorsíts rá az elején 1-2 felessel (de csak ésszel ha nem akarod a buli elején egyből kiütni magad).

2020. febr. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában, 4-5 sört iszom buliban. Néha mèg ezen kívül, 1dl Whiskey-t kólàval.
2022. aug. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem bírok sok sört inni, szóval max 5. Az is több mint három óra hossza alatt csúszik le, képes vagyok egy sör felett 40 percet ülni.
2022. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!