Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyi vodka szamit soknak...

Mennyi vodka szamit soknak egyszerre?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 18:16
 1/7 anonim válasza:
20%
nem unod még?
2020. márc. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1/2 decinél több.
2020. márc. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1?🙄
2020. márc. 28. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Az első pohár is már sok...
2020. márc. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
1 csepp is sok. A vodka az csak tiszta szesz. Semmi élvezeti értéke nincs, a szervezet számára semmi pozitív hatása nincs. Alapból nem vagyok az az alkoholista fajta, de én vodkázni egyáltalán nem szoktam. Semmi jó nincs benne, kár érte pénzt adni.
2020. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Attól függ, hogy iszod vagy forgalmazod...
2020. márc. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem 7 dl csúszott le egy este alatt de utána egész este hánytam. Nem mondom hogy megbántam mert nem... de máskor kicsit visszafogottabban iszok majd. Szóval nálam 7 dl számít soknak de javaslom próbálkozz vele elvégre mindenki a saját kárán tanul. Különben is ami nem öl meg az erősít ;-)
2020. ápr. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!