Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Whiskey mennyire finom? Mire...

Whiskey mennyire finom? Mire lehet hasonlítani?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 30. 16:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát azért nem teljesen! Sokszor én is úgy vagyok vele, hogy a sört jobban kívánom, mint a töményet, de ebbe a "keverésbe" most ne menjünk bele!

A nem teljesent úgy értem, hogy az ár nem minden, a száj ízlése az igazán lényeges, kivéve a sznoboknál! Nekem leginkább a Jack Daniel's a kedvencem, imádom, de a füstöseket igazából mind egyformának érzem, egyedül a Chivas volt másabb, igaz hogy a legdrágább közülük, amiket eddig kóstoltam, de mégsem jött be annyira, mint ha hígabb lett volna, legalábbis én abban több vizet éreztem!

2020. máj. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Phoney ***** válasza:

Mindent lehet imádni, én is megiszom a Jacket, ha ingyen teszik elém...

De ne gondold, hogy ilyenekkel (főleg a többivel) általánosságban meg lehet szerettetni a wihskyt, mert ezek csak azoknak ízlenek, akik előbb hozzászoktak az olcsó töményhez. Én is szívesen vettem "alap" whiskyket, amikor még jobbak voltak, de az utóbbi 6-8 évben nagyon elk**vult ez a kategória. A Jack No.7 vagy a Chivas 12 régen se voltak jó vételek az árukért, de ezek is voltak már ennél jobbak.

Szóval ha ízlik, egészségedre, de ha szerinted csak a sznoboknak kell ezeknél jobb elsőre, akkor te vagy a sznob.

2020. máj. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
24%
Faízű vodka.
2020. máj. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!