Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mihez tudnád hasonlítani a...

Mihez tudnád hasonlítani a curry fűszerkeverék ízét? A rizs finom lehet vele?

Figyelt kérdés
2014. máj. 2. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
A lepkeszegmaghoz hasonlít, a rizs jó vele, annak, aki szereti.
2014. máj. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Édes-sós, kicsit füstös. Egy tonnát meg tudok enni belőle.

Magában rizzsel unalmas, de az üres rizsnél biztos jobb.

2014. máj. 2. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem értem a kérdést, tehát felteszem a következőt: mihez tudnád hasonlítani az eper ízét? vagy az almáét? szóval a curry az curry, vagy szereted, vagy nem. van enyhén csípős változata, vagy igen erős. én az előbbit szeretem, és leginkább a valódit, eredetit. az indiaiak sokszor használják körítésnek a rízst, minden curry-s ételükhöz. ha tudsz angolul, keress eredeti recepteket, sok helyen a világon nagy kedvenc az étlapon, és egy jóravaló étterem kínálja is. sok variánsa van, külön kedvence a vegásoknak, akik kifogyhatatlan ötletekkel alkalmazzák. most nem néztem a Mindmegette honlapot, de ott is biztos van ezer féle, ami neked is tetszeni fog. érdemes vele remekelni, mivel a vendég általában hálás az újdonságoknak, és ha van sikerélményed, te is gyakrabban fogod használni, mint sok más helyen a világon! jó főzőcskézést!
2014. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Kocsmárné Éva válasza:

A curry ici-picit csipős izt ad az ételnek, ugyanakkor sárga szint is varázsol hozzá, sőt, kellemes illlata is van.Ráadásul egészséges is. Én mindig teszek egy picit a húslevesbe, de a főtt riszre is.

Hemingway kedvenc étele volt, sőt, ha nem volt pénze éppen, currys rizst evett minden más nélkül.

2014. máj. 5. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 alyson22 válasza:
nekem egyáltalán nem ízlik. kimondottan szörnyű íze van. de próbáld ki lehet neked bejön.
2014. máj. 7. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mint a régi tesós mosószer, vagy a régi nagy dobozos WC illatosító spray.
2020. aug. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!