Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos italt próbálj...

Milyen alkoholos italt próbáljak ki?(részletes ízlésem lent)

Figyelt kérdés

Utóbbi időben ezeket próbáltam ki:


Amarula Krémlikőr 3.5/5

Likőr 43 3.5/5

Cardenal Mendoza Brandy 1/5

Carlos I. Solera Gran Reserva Brandy 1/5

Diplomatico Reserva Exclusiva 12 Years Rum 1.5/5

Baileys 3/5

Gróf Degenfeld 6 Puttonyos Aszú 2.5/5

Vodka több féle 1-1.5/5

Jagermeister 1/5

Johnnie Walker Red Label 2/5

Stroh 80% Rum 5/5


Meglepő módon a stroh rendkivül ízlett mind keverve mind magában, van e hozzá hasonló még erőteljesebben aromás egyúttal erős.


Amit nagyon utálok a sherrys jelleg ezt már kitapasztaltam. Illetve a vodka már a szagától rosszul vagyok az a büdös tömény alkohol íz nagyon nem jön be.

Söröket ki nem állhatom mindegyikben van egy kesernyés íz amit kiérzek.

Az édes likörök ugyan ihatóak számomra de nagyon unalmas izvilág is,már unom a krémliköröket.


Szóval fura módon pont ez a kommersz Stroh ami rendkivül ízlik.



2020. máj. 23. 17:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk a 80%-os Stroh sokmindennek mondható, csak kommersznek nem.

Martinit tudom még ajánlani, ha nem ittál.

Nézz körül náluk: [link] Sokféle és márkás, drága italjaik vannak.

2020. máj. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ismerőseim titulálták annak, nekem abszolút kedvencem semmihez sem fogható, igazából kiváncsi vagyok létezhet valami ami felülmúlja és még kisérletező kedvemben vagyok.

Igen ismerem az oldalt, de nehéz dönteni mert mondhatni hogy az italok jelentős része nem szokott izleni de az a Stroh olyan izélmény volt hogy remélem létezik még más ami tetszhet.


Martinit nem ittam még.

2020. máj. 23. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha bejöttek krémlikőrök is, ki lehet próbálni még a Casali Rum-Kokos és banános csoki likőrjét is. Alaból ezeket csokiként, nasiként ismertem meg, és egyszer megláttam, hogy csináltak belőlük piát is. Nem sikerültek rosszul. Az idrinks-ről rendeltem.

Martininél figyelni kell a szervírozással: kis jéggel, citromkarikával, a pohár széle cukorba mártva. Úgy az igazi.

Ízélményben nyilván teljesen más lesz, mint a Stroh, de hát különböző típusú itakolról van szó.

2020. máj. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eszembe jutott még valami, bár az az erősebb, inkább pálinkajellegű italok közül. Párom nagy kedvence a grappa, olasz szőlőpálinka tulajdonképpen. Persze nem a pennys gagyit. Célszerű kintről hozatni vagy rendelni eredetit.
2020. máj. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jäger
2020. máj. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!