Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hány darab sörtől rúghat be...

Hány darab sörtől rúghat be egy tini?

Figyelt kérdés
Ha nem iszok túl gyakran, akkor elég könnyen berúghatnék? Kb 57kg vagyok, nem tudom mennyitől rúghatnék be.

2020. jún. 1. 01:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Személyenként változó

Aki sokszor iszik annak a szervezete hozzászokik

Minél kevesebbszer iszol annál nagyobb esély

2020. jún. 1. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
75%
Csak sörtől elég nehéz, de valakit azért kiüt. Ezt így nem nagyon lehet előre megmondani. Aki ritkán iszik, annál sem törvényszerű, hogy hamar berúgik. Én tinikoromban nagyon ritkán ittam, 45kg körül voltam és elég sokat tudtam inni különösebben durva berúgás nélkül.
2020. jún. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

ha nem iszol rendszeresen akkor akár egy sörtől is berúghatsz

De ha férfi vagy akkor ezzel a testsúllyal nem nagyon fogod birni a sörözést két három sörtöl mattrészeg leszel

Minek is akarsz már tinédzserkorban inni egyáltalán?Teljesen felesleges az agysejtjeidet pusztitani ilyen fiatalon mert a végén rászoksz aztán alkoholista leszel

2020. jún. 1. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
11%
Egy tini mar a gondolattol is porul jarhat ... mert a fater BERUG a fenekebe :)
2020. jún. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%

2

Ha viszonylag gyorsan mondjuk két óra alatt megiszik az ember 7-8 sört,akkor kb. ugyanúgy megérzi mintha fél liter vodkát fogyasztott volna.Úgyhogy nem nehéz berúgni tőle.

2020. jún. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
2től 3 után már másnapos is lehet
2020. jún. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
#5 ennyi erővel dianás cukortól is könnyű berúgni...
2020. jún. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszol gyakran, viszonylag könnyű is vagy, szóval én óvatos lennék. Szerintem egy hosszabb este alatt 4-6 sör lenne neked a kellemes, efölé semmiképp nem mennék. De jobb esetben úgyis érzed hogy mikor vagy már jól.
2020. jún. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lány vagyok! Egy összeülős “buli” lesz, és hát lesz pia. Ez lesz az első, hogy inni fogok:). Nem hinném, hogy rátudnék szokni. Nagyon nehéz nekem bármire is rászokni:D
2020. jún. 2. 00:13
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha még soha nem ittál akkor meg pláne még óvatosabban. Elsőre ne is akarj rögtön berúgni semmiképpen, jobb előbb kitapasztalni. Szerintem lehet így 2-3 sör is elég lesz.
2020. jún. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!