Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha sokat szeretnék inni, de...

Ha sokat szeretnék inni, de nem akarok hányni, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Mármint holnap lesz egy kis buli itt.Szülinapozás.:D És leginkább ilyen konyak,vodka,likőr party lesz.Mit egyek,igyak mellé hogy ne hányjak,ne legyek szarul?:D
2010. aug. 3. 22:56
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nos,köszi a válaszokat.A cél tényleg nem az hogy én igyak a legtöbbet,leszarom igazán ki mit gondol.:D Egy kis szalonna és mályvacukor sütögetés lesz,gondolom akkor enni is csak fogok,meg a vizet is bekészítem hogy közbe azt is igyak.Ásványvíz jó?A szénsavmenteset valahogy nem tudom meginni.:D
2010. aug. 4. 17:17
 12/12 anonim válasza:

egyszer nagyon másnapos voltam (nem ittunk sokat, kb. 6felest - tequilából, de mint késobb kiderult, kevertek bele partydrogot).. reggel felkelni nem tudtam, még olyat soha nem éltem át... a wc-ig nem tudtam kimenni.. ekkor a húgom csinált egy ,,turmixot´´:

- 1dl víz, 1 citrom kifacsart leve, 1,5 kk szódabikarbóna...

(javaslom, hogy csak a wc-n idd meg)... mindent kihoz, de 10 perc és semmi bajod nem lesz =)

2013. máj. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!