Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Napi 5 sör belefér? annyi még...

Napi 5 sör belefér? annyi még nem károsítja a szervezetemet, ugye?

Figyelt kérdés
2020. szept. 7. 02:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Az alkoholizmus károsítja a szervezetedet, a májad nem játék. A függőség, és a kapcsolataid tönkremenése hosszútávon sem jó irány.
2020. szept. 7. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
17%
Már mindegy, amúgy a májnak ennyitől nem lesz baja, ahhoz kicsit nagyobb mennyiség kell, 5 sörben meg kb annyi alkohol van mint 3 felesben.
2020. szept. 7. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Max. két szerved károsodik: a májad és az agyad.
2020. szept. 7. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Hogyne férne bele még egy 6 is csak egyet ne felejts ez már nem sör amit ma árusítanak a sörben nem lehet sem cukor,sem kukorica gríz se.
2020. szept. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
81%
Ha mellette rendesen táplálkozol, akkor elhízhatsz, ha nem táplálkozol rendesen, akkor más módon károsítja a szervezetedet, főleg a gyomrodat. Azért gondolják sokan, hogy nem káros, mert "jelentéktelen" mértékben káros, tehát hosszú, kiegyensúlyozott életet is élhetsz a napi 5 sörrel, de a legtöbben a napi 5 sör mellett, alkalmi szintén mást is meg fognak inni, és úgy már nagyon káros, mert alkoholista leszel.
2020. szept. 7. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem fér bele, ez már tömény alkoholizmus. Fizikailag és szellemileg is leépülsz tőle. Remélem még nem késő hogy változtass az életeden. Ha nem megy kérj segítséget.


[link]

2020. szept. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Minden nap? Ez rengeteg. Nekem egy buliban is sok lenne 5 sör. 2,5 liter? Még vízből is sok :)

Ha naponta megiszol ennyit, az nagyon durva. Próbáld ki, hogy kibírod-e különösebb nehézség nélkül, hogy nem iszol pár napig. Ha simán megy, akkor elvileg még nem vagy alkesz.

2020. szept. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Vízből tényleg sok. :D Amúgy ez az alkoholista is olyan sablonszöveg. Nálam az számít annak aki nem tudja megállni a dolgot, nem feltétlen a mennyiség a lényeg. Van, hogy egy hétvégén én is megiszok akár 8-10 dobozzal is egy nap, megjegyzem 190cm vagyok meg 100kg, szóval nem is nagyon látszódik meg rajtam, hétköznap meg egyáltalán nem iszok semmit. Szóval papíron akkor én is az vagyok, de szerintem meg egyáltalán nem.
2020. szept. 7. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
41%

7


Ha jófajta sör aminek van húzása,akkor akár egy óra alatt is elfogyhat annyi.

2020. szept. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy ittam végig 30 évet a haverjaimmal, hogy közben lenéztük az akoholistákat. Egyikünk már meghalt(piával összefüggött), én egészségügyi problémák miatt álltam le, a többiek iszogatnak, de már szépen látszik rajtuk is. Szóval szerintem káros!
2020. szept. 7. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!