Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha megnyernéd az ötös lottót...

Ha megnyernéd az ötös lottót akkor áldoznál egy üveg több százezer adott esetben millió forintos italra?

Figyelt kérdés
Legyen az whiskey,cognac,bármi

2020. okt. 5. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
nem,
2020. okt. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2020. okt. 6. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Mansour ***** válasza:
100%
Nem, pár tízezres kategóriában már olyan borokat lehet kapni, amiknél nem jobb a több százezres sem. Az már csak sznobizmus, abban pedig nem utaznék, bármennyi pénzem lenne. Ja, és a tömény italok nem érdekelnek, legfeljebb néha egy kis jóféle pálinka, amiből a csúcsminőség szintén pár tízezer Ft/liter áron elérhető.
2020. okt. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem vagyok benne annyira a témában, hogy értékelni tudam őket. Nem izgulok fel spéci eljárásokra, főzőmesterek nevére meg a limitált kiadásokra.

Vannak témák amikbe beleástam magam, cikkeket és videókat nézek hetente többször, azokra talán költenék.

Piát venni nekem olyan lenne mintha egy Rolexet vennék, mert hát gazdag vagyok és azt hordanak TVs gazdagok is, de sose hordtam még órát.

2020. okt. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Nem. Magamnak pláne nem. Max ajándékba vennék egy drágábbat, mondjuk apukámnak vagy ilyesmi, de azt sem többszáz ezer ftért. Tök fölösleges.
2020. okt. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Phoney ***** válasza:
100%

Nem. Lehet, hogy elkezdenék egyre drágábbakat venni, és eljutnék ode is, de hogy egyből többszázezrest italt venni, hát az belém is kár lenne.


Maximum abszintból vennék ennyiért egy századfordulós palackot, de az ugye eredetileg nem többszázezres ital volt, csak ma nem lehet olcsóbban hozzájutni.

2020. okt. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Soha.
2020. okt. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%

Több százezreset, milliósat nem, mert azok általában valami díszdobozos aranypoharas gyémántdugós egyedi palackos csodák, amikből relatíve az ital éri a legkevesebbet, vagy pedig valami történelmi jelentőségű száz éves cucc amit bűntudatom lenne meginni.

Viszont egy pár drágább alkoholt megkóstolnék szívesen, mondjuk 30 000 és 100 000 köztieket.

2020. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem
2020. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!