Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem ízlik a pia? Minden...

Nem ízlik a pia? Minden korombeli lány issza én utálom? Vajon mitől?

Figyelt kérdés
Valami szúrós csípős íze van az alkoholnak. Hogy lehet ezt szeretni? A bulikban vedelnek a lányok én meg alig bírok egy kortyot is inni. Ő nekik nincs ízlelőbimbójuk?

2020. okt. 6. 19:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Lehet rossz alkohollal próbálkoztál eddig. Pl.egy édes, félédes fehérbor vagy egy muskotályos pezsgő ízletes tud lenni.

De ha neked nem jönnek be, akkor örülj neki, hogy nem rombolod a tested.

2020. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
85%
Örülj neki. Ezek a nagy piások 40 éves korukra mind csúnyák lesznek. Kihullik foguk, hajuk.
2020. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%
A pia ízében senkise azt szereti amit most leírtál. Csak a részegedést várják. Én úgy szeretem a whiskey-t (például) miután kiöntöm pohárba 1-2 percig hagyom kicsit kimegy a torok kaparós része de megmarad az ereje mégis és tisztábban érzem az ízét. Egyébként én azt nem értem kijelentő mondat végére mért tesznek sokan kérdőjelet :D ?:D de ha gondolod leitatlak megtanítom hogykell :DD
2020. okt. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
97%
Kit érdekel, hogy mit gondolnak vagy csinálnak mások? Ne foglalkozz vele, ha neked nem ízlik, akkor ne igyál. Ha esetleg úgy érzed, hogy ez miatt kilógsz a társaságból, akkor először próbálj ki valami nagyon gyengét, hátha abban kevésbé érzed az alkoholt. Egyébként csak hogy a kérdésre válaszoljak, lehet hogy nekik is furcsa/rossz volt eleinte az íze, de aztán megszokták, és azért szeretik.
2020. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, és nem is iszom. Ételben, süteményben is inkább zavar, ha alkohol van benne.
2020. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#3 Mert pontot nem enged mivel kérdést írsz ki.
2020. okt. 6. 20:00
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
#6 tegyél vesszőt, azt engedi. A kérdőjel nagyon gáz szerintem.
2020. okt. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki az Ouzót, annak van egy érdekes ánizsos íze. Úzó-nak ejtik, nehogy beégjél ha kérsz egyet.

Nem tudom manapság mit adnak a gyerek orvosok torokfájásra, de régen volt két lötty, egy rózsaszín édes, meg ez az átlátszó ánizs ízű. Már akkor is ízlett.

Pasi létemre egyáltalán nem iszom, de ebből valahogy szívesen ledöntök egy két kupicával, és tényleg az íze miatt.

2020. okt. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Utálom az úzót! A társasági életem is pang, mert mindenhol csak a pia én meg beleuntam már ebbe.
2020. okt. 6. 20:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor igyál üdítőt és kész. Hol van az előírva, hogy alkoholt kell innod. Elkottyantod, hogy állapotos vagy és nem ihatsz. :)
2020. okt. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!